Szukaj

Książę Karol upokorzył księżną Dianę w obecności synów. Do akcji stanowczo wkroczył książę William

Księżna Diana książę William

Księżna Diana książę William

Co książę William obiecał księżnej Dianie?

Jednym z najbardziej upokarzających następstw rozwodu z księciem Karolem, było bez wątpienia odarcie księżnej Diany z tytułu Jej Królewskiej Wysokości. Choć królowa Elżbieta II nie miała nic przeciwko temu, by jej była synowa zachowała tytuł, a wraz z nim płynące z tego faktu przywileje, książę Karol nie chciał o tym nawet słyszeć. Ostatecznie księżna Diana skończyła jako księżniczka Walii, ale miało to nieprzyjemne następstwa: musiała kłaniać się nawet własnym synom.

Książę William był wtedy zaledwie nastolatkiem, ale ta sytuacja niesamowicie go zdenerwowała. Obiecał więc swojej matce, że „naprostuje” sytuację. Jak wyjawił Paul Burrel, były kamerdyner księżnej:

Powiedziała mi, że usiadł obok niej gdy była zdenerwowana utratą tytułu, objął ją i obiecał: „Nie martw się, mamusiu. Oddam ci tytuł gdy zostanę królem”.

Niestety, księżna Diana zmarła rok po rozwodzie, więc jej najstarszy syn i następca angielskiego tronu nie mógł spełnić swojej obietnicy. W 1997 roku w Paryżu doszło do tragicznego wypadku, w wyniku którego ukochana matka księcia Williama i księcia Harry’ego straciła życie. Poddani do tej pory obwiniają za wszystko księcia Karola, który jest najbardziej znienawidzonym następcą tronu w historii.

Biorąc pod uwagę sędziwy wiek królowej, wszyscy zastanawiają się, czy jej pierworodny syn zrzeknie się tytułu na rzecz własnego dziedzica. Jak myślicie, czy książę William pośmiertnie przywróci matce tytuł i dotrzyma danego jej słowa?

Coś niebywałego. Księżniczka Charlotte jednym gestem udowodniła jak wiele łączy ją z księżną Dianą!

Coś takiego! Meghan Markle ma większe poważanie niż księżna Diana! To dlatego królowa ma do niej taką słabość

Żar z nieba i ciało jak marzenie. 49-letnia Jennifer Aniston przyłapana na błogim relaksie w bikini!


Książę William w 1989 roku

Książę William w 1989 roku

Księżna Diana z synami – Williamem i Harrym

Księżna Diana z synami – Williamem i Harrym

Księżna Diana z Harrym i Williamem na feriach

Księżna Diana z Harrym i Williamem na feriach

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  Kamila do.pięt jej nie dorasta myślę że jak starszy syn zostanie królem to przywróci matce tytuł jej królewskiej mości

 • Gośc pisze:

  W P CIAGLE PISZECIE O RODZINIE KRÓLEWSKIEJ czy to jest mydlenie oczy zeby nie zwracac uwagi na podwyżki i to. Co dzieje sie w kraju.

 • Gośća pisze:

  Cała rodzina królewska powinna paść do jej stóp.Diana zawsze zostanie w pamięci jako wielka księżna nawet bez tytułu była,jest i będzie Wielka

 • Gośćgosc pisze:

  Stary ,oblesny,dziwny.

 • Gość pisze:

  Nie doszło by do tej tragedii gdyby nie Camila okropne że ludzie idą do celu po trupach

 • Sapiens pisze:

  Karol ją oszukiwał i zaniedbywał od samego początku. Jeszcze przed ślubem z Dianą romansował z tą paskudną Camillą. Może dlatego, ze jest do niego podobna. Diana była samotna i osaczona na tym bufoniastym dworze królewskim. Rozpaczliwie usiłowała znaleźć przyjaciół, którzy by ją wspierali. I znajdowała ich, ale wsrod zwyczajnych ludzi, a nie wsrod nadętych arystokratów, którzy de facto sami sobie kiedyś nadali tytuły, aby poniżać resztę społeczeństwa. Wszyscy są przecież równi…

 • Gość pisze:

  Ten cały Karol jest tak samo piękny co ta jego Camila. On Dianie mógł co najwyżej buty czyścić, dlatego go wkurzało, że Diane wszyscy wielbili, a nim gardzili.

 • Gość pisze:

  Diana ani przed rozwodem, ani po, nie miała tytułu KSIĘŻNICZKI, co podaje informacja w artykule, tylko KSIĘŻNEJ. Tytuł księżniczki można otrzymać będąc CÓRKĄ następcy tronu, a nie ŻONĄ. Trzeba mieć więzy krwi z monarchą.

 • Ewka pisze:

  Karol
  To zodiakalny Skorpion
  Paskudny charakter ????

 • marianna pisze:

  Diana to wyraz elegancji i klasy.. Prawdziwa kobieta.. a nie taka babo chłop.. nie bez powodu była lubiana i kochana…. Zniszczyli piękną kobietę i matkę dzieciom..

 • AniaGość pisze:

  Wspaniała kobieta cudowna kochająca mama pozostanie na zawsze w mej pamieci

 • Gość pisze:

  Nieznane fakty rodziny królewskiej wychodzą na jaw. Stary Karol to pedofil i zboczeniec,powinno się go trzymać z daleka od dzieci.

 • Gość pisze:

  Stary Karol to pedofil i zboczeniec powinno się go trzymać z daleka od dzieci .Nieznane fakty rodziny królewskiej wychodza na jaw.

 • Gość pisze:

  Na szczęscie istnieje kraj gdzie nie tylko PIEKNE MŁODE mogą być kochane. Polakom się całkowicie w łebach popierrrr a sami wyglądają jak 7 nieszczęść. Najgorsze to że takie żałosne komenty puszczają również dziewuchy. Normalnie depresja psychoidalna

 • Gość123 pisze:

  wspaniała kobieta ładna i mądra a nie ta stara Kamila

 • Gość pisze:

  Była młoda, piękna i bardzo nieszczęśliwa. Zastanawiam się czy ta rodzinka nie maczała palców w jej śmierci.

 • Gość pisze:

  Pierwsza zdrady nie popełniła widocznie ja popchano do tego szkoda że z młodości zataili własne dziecko ,a dalej wiadomo.Krolewska Rodzino.

 • Gośćjarek pisze:

  Do Kiks STRASZNE PALANT Z CIEBIE MŁODĄ ŻONE ZDRADZA MAZ Z
  MEZATKA Z DZIEĆMI A DIANA MA SIEDZIEĆ C ZA PIECEM

 • Gośhrć pisze:

  Ale Karol też miał romans z obecną żona będą z Diana. Oboje zawinili.ale to rodzina królewską ja najbardziej zniszczyła.

 • Kiks pisze:

  Karol mil zacje,powinien jeszcze ja wychlostac za zdrade

 • Gość pisze:

  Uwielbiam Diane .Zawsze patrzylam na nia z zachwytem ,kochaly ja tlumy ludzi.Kiedy zginela przezylam szok

 • Viki pisze:

  Zmarnowali tak pi€kną i dobrą kobietę.DRANIE !!!

Komentarze są wyłączone

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×