NewsyKsiążę William i Harry ekshumują księżną Dianę! Tabloid podaje wstrząsające szczegóły

Książę William i Harry ekshumują księżną Dianę! Tabloid podaje wstrząsające szczegóły

Książę William i Harry
Książę William i Harry
Elwira Szczepańska
23.08.2020 05:00, aktualizacja: 23.08.2020 08:13

Księżna Diana to jedna z najpopularniejszych i najbardziej kochanych postaci światowej popkultury. Choć od tragicznej śmierci księżnej Walii minęły 23 lata, jej postać wciąż wzbudza wielkie emocje. Trudne dzieciństwo, młodzieńcza miłość, zdrady, problemy zdrowotne, a potem straszny wypadek spowodowały, że jej życie jest jak scenariusz dramatu.

31 sierpnia mija kolejna rocznica jej tragicznej śmierci. Tabloidy znowu ruszyły ze spiskowymi teoriami, a jeden z nich głosi, że Harry i William chcą kolejny raz ekshumować zwłoki matki. Dlaczego?

Książę William i Harry ekshumują księżnę Dianę?

Vultures at Globe twierdzi, że książę William i Harry potajemnie zaaranżowali ekshumację ciała księżnej Diany po raz drugi, potwierdzać mają to  rzekome źródła pałacowe. Najwyraźniej książęta uważają, że śmierć ich matki mogła być morderstwem zleconym przez te same osoby, które zmusiły Meghan Markle do ucieczki z Wielkiej Brytanii.

Tabloid twierdzi, że książę Karol grozi wstrzymaniem 360 000 dolarów rocznego zasiłku dla swoich dzieci, jeśli nie zaprzestaną dążyć do nowego śledztwa. Oznacza to, że książę Walii wie coś na temat śmierci swojej byłej żony i chce, aby to pozostało sekretem. Tabloid przedstawia szereg teorii spiskowych dotyczących śmierci Diany, w tym zarzut, że stary strażnik pałacowy chciał, by Diana została usunięta, ponieważ była bardziej popularna niż jakikolwiek inny arystokrata.

Trzeba przyznać, że tak naciąganej historii spiskowej tabloidy dawno nie publikowały. Wystarczy zadać sobie pytanie, jak Harry i William, mogą w tajemnicy ekshumować zwłoki swojej mamy? Z dobrze strzeżonego grobu? Przecież nie można przeprowadzić prywatnej ekshumacji. Wymaga to złożenia wniosku o pozwolenie i uzasadnionych przyczyn, takich jak prośba koronera o dowody kryminalistyczne lub chęć przeniesienia ciała. Oznacza to, że wniosek byłby dostępny publicznie, a nie sekretny.

Z pewnością jest to jedna z wielu szalonych historii, które będą się pojawiały wraz ze zbliżaniem się rocznicy śmierci Królowej Ludzkich Serc.

Księżna Diana bohaterką nowego numeru Globe
Księżna Diana bohaterką nowego numeru Globe
Harry i William premiera
Harry i William premiera
Książę Harry w młodości 2005 rok
Książę Harry w młodości 2005 rok
Książę William i książę Harry 1997 rok
Książę William i książę Harry 1997 rok
Książę William i książę Harry 2007 rok
Książę William i książę Harry 2007 rok
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także