NewsyKsiążę William pokazał nieznane zdjęcie z księżną Dianą i księciem Harrym. Miał ku temu szczególny powód

Książę William pokazał nieznane zdjęcie z księżną Dianą i księciem Harrym. Miał ku temu szczególny powód

Książę William i księżna Diana
Książę William i księżna Diana
Elwira Szczepańska

09.09.2019 17:24, aktual.: 10.09.2019 13:39

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Książę William obchodził Dzień 999 w Wielkiej Brytanii w bardzo szczególny sposób. W poniedziałek pałac Kensington opublikował serię zdjęć królewskich - w tym zdjęcie z dzieciństwa, przedstawiające Williama z jego bratem księciem Harrym i ich nieżyjącą matką, księżną Dianą, którzy pozowali na starym wozie strażackim w Old Fire Station. Było to w 1988 roku. Na fotografii widać również kuzynów braci królewskich, Petera Phillipsa i Zarę Tindall.

Książę William pokazał nieznane zdjęcie z księżną Dianą

Dzień 999 promuje pracę i wysiłki służb ratowniczych, a także wolontariuszy, którzy odgrywają kluczową rolę w zapewnieniu bezpieczeństwa Wielkiej Brytanii. Z tej okazji opublikowano zdjęcia na Instagramie książęcej pary. Pałac Kensington napisał:

Dziś obchodzimy # 999DayUK, kiedy świętujemy i dziękujemy naszym niesamowitym służbom: policji, straży pożarnej i ratownictwa medycznego oraz wszystkim naszym specjalistycznym służbom ratunkowym za wszystko, co robią, aby zapewnić nam bezpieczeństwo.

Kogo przedstawiają fotografie księcia Williama?

Na starym zdjęciu widać Williama z jego bratem księciem Harrym i ich nieżyjącą matką, księżną Dianą, jak również kuzynów braci królewskich, Petera Phillipsa i Zarę Tindall. Wszyscy pozują na starym wozie strażackim.

Na kolejnych jest Książę William, który sam pracował, jako pilot ambulansu lotniczego. Odwiedził strażaków w Harcombe House w Devon, aby usłyszeć o wsparciu, jakie centrum zapewnia członkom straży pożarnej i ich rodzinom, a potem także spotkał się z przedstawicielami całego sektora służb ratunkowych.

Książę William napisał w oświadczeniu:

Jako społeczeństwo zawdzięczamy nasz dobrobyt, a nawet nasze życie, mężczyznom i kobietom w służbach ratowniczych, którzy niestrudzenie pracują, aby chronić nas w najtrudniejszych okolicznościach. Powinniśmy uznać ich istotną rolę i złożyć hołd ich odwadze i oddaniu, a także uczcić pamięć tych, którzy dokonali ostatecznego poświęcenia dla swoich społeczności.
  • Książę William, księżniczka Charlotte, książę George i książę Louis
  • Książę William z Karolem - Dzień Ojca 2019
  • Książę William z Harrym, Dianą i kuzynami
  • Slider item
  • Książę William i ratownicy medyczni
  • Książę William i strażacy
  • Księżna Kate i książę William z księciem George'em i księżniczką Charlotte na rozpoczęciu roku szkolnego
  • Księżna Kate, książę William, dzieci
[1/8] Książę William, księżniczka Charlotte, książę George i książę Louis
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także