Szukaj

Książę Harry opowiedział o swoim synu znajomemu, a on wszystko wygadał! Tak uroczych szczegółów nigdy nie zdradziłby publicznie

Książę Harry podzielił się swoim szczęściem i opowiedział o synu. Jak wyglądały pierwsze godziny spędzone z Archim Harrisonem? Sekret dumnego ojca wyjawił jego przyjaciel podczas spotkania z holenderskimi dziennikarzami w Hadze.
Książę Harry i Meghan Markle z synem. Archie Harrison

6 maja książę Harry spełnił swoje marzenia o potomku. Brat księcia Williama został ojcem, na świat przyszedł jego pierwszy syn, który otrzymał imiona Archie Harrison – drugie ma dla niego szczególne znaczenie, bowiem należy je tłumaczyć jako “syn Harry’ego”. Wyraźnie podekscytowany książę podzielił się swoją radością z przyjaciółmi i uczestnikami imprezy inaugurującej zawody Invictus Games 2020.

W Hadze, do której młody ojciec udał się 9 maja, doszło do rozmowy w cztery oczy pomiędzy nim a jego przyjacielem, byłym komendantem brytyjskiej piechoty morskiej Royal Marine, JJ Chalmersem. Mężczyzna opowiedział o wrażeniach jakimi podzielił się z nim książę Harry:

Powiedział, że czuje się niesamowicie w roli ojca, ale już wie, że jest to ciężka praca. Powiedział też, że Archie spał przez pierwsze 24 godziny jak wszystkie dzieci, ale potem się obudził… Na to odpowiedziałem mu, że kiedy trzy lata temu moja córka wróciła do domu ze szpitala, spała całą drogę, a później 10 minut w domu. Potem otworzyła oczy i nigdy już ich nie zamknęła.

Chalmers, który zaprzyjaźnił się z Harrym przy okazji organizacji igrzysk Invicuts Games w 2014 roku, został zapytany o to, czy książę zmienił się po narodzinach syna. Jego odpowiedź raczej nie zaskoczyła obecnych na spotkaniu przedstawicieli holenderskiej prasy:

Wciąż widzę, że Harry jest facetem z szerokim uśmiechem na twarzy. Jak każdy ojciec zapala się, gdy opowiada o swoim dziecku i z dumą mówi o swojej małżonce i o tym, czym zajmuje się pod jego nieobecność.

Wizyta księcia Harry’ego w Holandii pierwotnie była zaplanowana na dwa dni, ostatecznie jednak zdecydowano o jej ograniczeniu do niespełna 24 godzin. Powód wydaje się w pełni zrozumiały, na co uwagę zwrócił przyjaciel świeżo upieczonego ojca:

To niesamowite, że Harry jest tutaj z nami. W pewnym sensie bycie poza domem pokazuje mu, jak wiele to [syn] dla niego znaczy. Doskonale wiem, jak to jest być młodym ojcem. Nie chcesz opuszczać domu i wolisz w nim zostać jeśli masz możliwość wyboru.

Swój krótki pobyt w Hadze książę Harry z pewnością będzie wspominał bardzo ciepło. Oprócz licznych gratulacji, otrzymał również symboliczny prezent w postaci śpioszków z logotypem imprezy której patronuje. Na widok niespodzianki mąż Meghan Markle nie posiadał się z radości.

View this post on Instagram

The Duke of Sussex today attended the official launch of The Invictus Games The Hague 2020. The Invictus Games is an international sporting event for wounded, injured and sick Servicemen and women. Sport has the power to help people physically and psychologically. Our mental fitness is the key, because without it we fail to operate efficiently; but with it your physical performance and potential are exponentially improved and we have witnessed this over and over again. Thousands of hopeful competitors around the world are training hard, putting the hours in and aiming to represent their country once again at next years’ Games. 19 nations will be represented in The Hague, standing shoulder to shoulder, and showing the world what teamwork, friendship and loyalty really means. In these challenging times these values are more important than ever. It is your resilience, your determination and your courage which draw crowds in their thousands. Leaving them feeling more inspired, moved and proud than they ever thought possible. You have already proved – anything is possible. Make these games your own. We chose you for a reason. And it wasn’t just because I like the colour orange! Thank you all for guarding the Invictus Spirit and see you in 2020. – The Duke of Sussex

A post shared by The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal) on

Zobacz: Archie Harrison nosi inne nazwisko niż Meghan Markle i książę Harry. Wyjaśniamy dlaczego

Zobacz: Archie Harrison podbija internet! Mem Netflixa rodzina królewska zapamięta na długo! Jest też pierwszy skandal

Zobacz: Oficjalny komunikat o porodzie Meghan Markle wprawił w osłupienie cały internet! Kim wreszcie są rodzice nowego Royal baby?!


Do kogo bardziej podobny jest Archie Harrison?

×