Szukaj

Książę Harry dostał cudny prezent dla syna podczas swojej wizyty w Holandii! Tak szczęśliwego męża Meghan świat jeszcze nie widział!

Książę Harry trzy dni po narodzinach swojego synka udał się w oficjalną podróż do Holandii. To było jego pierwsze rozstanie ze słodkim Archim Harrisonem oraz jego dzielną mamą. Wielką tęsknotę za rodziną osłodził księciu szałowy prezent, który otrzymał w Holandii.
Książę Harry, syn Archie

Książę Harry trzy dni po narodzinach potomka wyruszył w zaplanowaną podróż do Holandii. W tym czasie Meghan Markle została pod opieką swojej mamy – Dorii Ragland. Młodo upieczony tata nawet się nie spodziewał, że w Hadze spotka go taka niespodzianka.

9 maja młodszy syn księżnej Diany uczestniczył w oficjalnym rozpoczęciu odliczania do igrzysk Invictus Games 2020. Księcia Harry’ego w mieście nad Morzem Północnym z wielką klasą powitała księżniczka Margriet oraz organizator zawodów, Mart de Kruif.

Prezent dla syna księcia Harry’ego z Holandii

Brytyjskiego księcia w Holandii witały także tłumy fanów, którzy głośno wykrzykiwali miłe słowa pod jego adresem, w tym imiona syna następcy brytyjskiego tronu. Holendrzy gratulowali młodemu ojcu narodzin potomka, niektórzy fani podarowali mu nawet drobne prezenty. Jednym z najpiękniejszych darów od gości uczestniczących w wydarzeniu były słodkie białe śpioszki z napisem Invictus Games. Prezent okazał się największą atrakcją całej imprezy!

Książę Harry na chwilę zapomniał o tęsknocie za Archim Harrisonem, chwycił w ręce śpioszki i uroczo pozował fotoreporterom z niewiarygodnym uśmiechem na twarzy. Takiego słodkiego prezentu wnuk królowej Elżbiety II z pewnością się nie spodziewał.

Mały hrabia ma już pierwszy oficjalny prezent z zaprzyjaźnionego z Wielką Brytanią kraju. Teraz czas na kolejne.

Zobacz: Książę George wyjawił największą tajemnicę dotyczącą syna Meghan Markle! Wszyscy to przeoczyli!

Zobacz: Co robiła księżna Kate, gdy Meghan Markle pokazywała syna? Do sieci trafiły zdjęcia zrobione przez paparazzi

Zobacz: Pierwszy wywiad z Meghan Markle po porodzie. Opowiedziała o synu – do kogo jest podobny? Księżna ma pewne wątpliwości [WIDEO]


Czy Meghan Markle i książę Harry pasują do siebie?

×