Globe: „Książę Harry nie jest ojcem Archiego!”. Szykuje się potężny skandal w rodzinie królewskiej!

Harry nie jest ojcem Archiego

Harry nie jest ojcem Archiego

Książę Harry nie jest ojcem Archiego? Amerykański tabloid Globe opublikował sensacyjny artykuł, w którym powołując się na swoje źródło informuje o błędnym wyniku testu DNA. Czy warto wierzyć w rewelacje brukowca?

Emocje związane z porodem Meghan Markle powoli opadły, zatem przyszła pora na doniesienia na temat najmłodszego członka rodziny królewskiej. Archie Harrison zaliczył już pierwsze spotkanie z fotoreporterami, a także stał się bohaterem kontrowersyjnej publikacji popularnego amerykańskiego tabloidu.

Magazyn Globe wprawił w osłupienie nie tylko Amerykanów, ale też resztę świata, gdy na swojej okładce zamieścił mocny nagłówek o następującej treści:

Harry nie jest tatusiem!

Z treści artykułu możemy dowiedzieć się, że książę Harry podobno zaraz po narodzinach syna pobiegł do szpitala i zrobił testy DNA. Syn księżnej Diany chciał mieć sto procent pewności, że chłopiec jest jego dzieckiem. Wówczas rudowłosy przystojniak doznał szoku. Wynik badań na ojcostwo wskazał jednoznacznie, że Harry nie jest ojcem Archiego. Jak donosi osoba z otoczenia książęcej pary, świeżo upieczony młody tata ponoć był zdruzgotany tą informacją:

Cała radość, jaką czuł, wyparowała z niego w jednej chwili – podaje źródło „Globe”.

Harry miał przeprowadzić ostrą rozmowę z Meghan, która oznajmiła mu, że w ich związku nie ma i nie było nikogo trzeciego. Skąd zatem błędny wynik? Gazeta twierdzi, że w sprawie palce maczali poddani księcia, którzy liczyli, że fałszując dane doprowadzą do rozpadu małżeństwa z księżną, za którą – delikatnie mówiąc – nie przepadają. Meghan dorobiła się wśród służby przydomka duchess difficult, co należy tłumaczyć jako trudna księżna.

Dopiero powtórny test ostatecznie rozwiał wszystkie wątpliwości – Harry jednak jest ojcem Archiego. Uff…

Pałac na razie nie odniósł się do publikacji Globe, ale zrobili to znajomi książąt Sussexu, którzy na łamach Hello zdementowali doniesienia wątpliwej renomy gazety nazywając je „kłamliwymi spekulacjami”. Brukowiec, prawdopodobnie chcąc podnieć wyniki sprzedaży, wypuścił kolejną sensacyjną informację dotyczącą tym razem najmłodszego członka rodziny królewskiej. Przypomnijmy, że jeszcze kilka tygodni temu ten sam tytuł informował o rzekomym rozwodzie Karola z Camillą i zdradach księcia Williama, które oficjalnie zdementował pałac Kensington.

Brytyjczycy mogą więc spać spokojnie.

Zobacz: Też to zauważyliście? Książę Harry ma swój ulubiony, szary sweterek! To będzie przecież hit sezonu!

Zobacz: Niestosowny żart królowej Elżbiety na widok syna Meghan Markle i księcia Harry’ego ujrzał światło dzienne! Jak ona mogła powiedzieć coś takiego!

Zobacz: Meghan Markle utarła nosa księżnej Kate! Wszyscy mówią o filmie z żoną Harry’ego jaki trafił do sieci [WIDEO]


Globe twierdzi, że książę Harry nie jest ojcem Archiego

Globe twierdzi, że książę Harry nie jest ojcem Archiego

Książę Harry, Meghan Markle i ich syn Archie Harrison

Książę Harry, Meghan Markle i ich syn Archie Harrison

Sesja zdjęciowa Meghan Markle i księcia Harry'ego z synem

Sesja zdjęciowa Meghan Markle i księcia Harry'ego z synem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×