Szukaj

Meghan Markle jest nie tylko pokłócona z księżną Kate. Nie lubią jej także współpracownicy

Meghan Markle pseudonim wśród służby

Meghan Markle i jej przezwisko

Meghan Markle nie jest lubiana przez służbę. Chociaż królewscy fani ją uwielbiają, współpracownicy wymyślili przezwisko które pokazują, że żywią do niej niechęć. Jak się o niej zwracają, kiedy nikt nie słyszy?

Meghan Markle nie jest lubiana przez pracowników?

Meghan Markle, od momentu w którym w maju dołączyła do rodziny królewskiej, stara się pokazać że jest niezwykle sympatyczną osobą. Podczas wielu spotkań, w których brała udział, uśmiechała się do fanów i w miarę możliwości wymieniała z nimi miłe słowa.

Zagraniczne media informują jednak, że takie zachowanie jest tylko i wyłącznie na pokaz. Kiedy znikają fotoreporterzy, a księżna wraca do pałacu, podobno jest nie do zniesienia. Traktuje ludzi w okół siebie w taki sposób, że wymyśli dla niej specjalny przydomek, który dosłownie wyraża to, co o niej myślą.

Służba między sobą podobno Meghan nazywa duchess difficult, co możemy przetłumaczyć jako trudną księżną. Przydomek ten do żony Harry’ego przyległ w momencie, w którym z pracy odeszła kolejna asystentka Markle, Samantha Cohen.

Zwłaszcza, że w ostatnim czasie tonie pierwsza współpracownica księżnej, która opuściła pałac. Nieco wcześniej dokładnie na taki sam krok zdecydowała się Melissa Toubati, która podobno nie wytrzymała presji narzucanej przez księżną:

Jej praca była pod ciągłą presją i ostatecznie było dla niej już za dużo. Meghan postawiła przed nią niemożliwe do zrealizowania żądania i skończyło się to tym, że doprowadziła Melissę do łez – podawały zagraniczne źródła

Kolorowa prasa w ostatnim czasie informuje także o tym, że Meghan nie ma najlepszych relacji z księżną Kate i księciem Williamem. Małżeństwo ma być podirytowane tym, że żona Harry’ego na męża zły wpływ.

Chociaż pałac uspokaja i twierdzi, że między małżeństwami żadnego konfliktu nie ma, patrząc na szerzące się publikacje, można mieć coraz większe wątpliwości.

Książę William stracił cierpliwość. Nie uwierzycie o co oskarżył Meghan Markle!

Ciążowa wpadka Meghan Markle na miarę Złotej Maliny! Chyba za bardzo wczuła się w rolę

Oficjalne zdjęcie Meghan z Harrym i taka wpadka. Widzimy więcej niż powinniśmy

 

 

 


Śledzisz życie rodziny królewskiej?

×