Szukaj

Meghan Markle jest nie tylko pokłócona z księżną Kate. Nie lubią jej także współpracownicy

Meghan Markle pseudonim wśród służby

Meghan Markle pseudonim wśród służby

Meghan Markle i jej przezwisko

Meghan Markle nie jest lubiana przez służbę. Chociaż królewscy fani ją uwielbiają, współpracownicy wymyślili przezwisko które pokazują, że żywią do niej niechęć. Jak się o niej zwracają, kiedy nikt nie słyszy?

Meghan Markle nie jest lubiana przez pracowników?

Meghan Markle, od momentu w którym w maju dołączyła do rodziny królewskiej, stara się pokazać że jest niezwykle sympatyczną osobą. Podczas wielu spotkań, w których brała udział, uśmiechała się do fanów i w miarę możliwości wymieniała z nimi miłe słowa.

Zagraniczne media informują jednak, że takie zachowanie jest tylko i wyłącznie na pokaz. Kiedy znikają fotoreporterzy, a księżna wraca do pałacu, podobno jest nie do zniesienia. Traktuje ludzi w okół siebie w taki sposób, że wymyśli dla niej specjalny przydomek, który dosłownie wyraża to, co o niej myślą.

Służba między sobą podobno Meghan nazywa duchess difficult, co możemy przetłumaczyć jako trudną księżną. Przydomek ten do żony Harry’ego przyległ w momencie, w którym z pracy odeszła kolejna asystentka Markle, Samantha Cohen.

Zwłaszcza, że w ostatnim czasie tonie pierwsza współpracownica księżnej, która opuściła pałac. Nieco wcześniej dokładnie na taki sam krok zdecydowała się Melissa Toubati, która podobno nie wytrzymała presji narzucanej przez księżną:

Jej praca była pod ciągłą presją i ostatecznie było dla niej już za dużo. Meghan postawiła przed nią niemożliwe do zrealizowania żądania i skończyło się to tym, że doprowadziła Melissę do łez – podawały zagraniczne źródła

Kolorowa prasa w ostatnim czasie informuje także o tym, że Meghan nie ma najlepszych relacji z księżną Kate i księciem Williamem. Małżeństwo ma być podirytowane tym, że żona Harry’ego na męża zły wpływ.

Chociaż pałac uspokaja i twierdzi, że między małżeństwami żadnego konfliktu nie ma, patrząc na szerzące się publikacje, można mieć coraz większe wątpliwości.

Książę William stracił cierpliwość. Nie uwierzycie o co oskarżył Meghan Markle!

Ciążowa wpadka Meghan Markle na miarę Złotej Maliny! Chyba za bardzo wczuła się w rolę

Oficjalne zdjęcie Meghan z Harrym i taka wpadka. Widzimy więcej niż powinniśmy

 

 

 


Meghan Markle na after party po gali British Fashion Awards 2018

Meghan Markle na after party po gali British Fashion Awards 2018

British Fashion Awards 2018: Meghan Markle w ciąży wręczyła nagrodę Clare Waight Keller z domu mody Givenchy

British Fashion Awards 2018: Meghan Markle w ciąży wręczyła nagrodę Clare Waight Keller z domu mody Givenchy

Meghan Markle pokazała ogromny brzuch na gali British Fashion Awards 2018

Meghan Markle pokazała ogromny brzuch na gali British Fashion Awards 2018

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×