Kinga Rusin przed DDTVN pojawiła się w dobrze znanym kombinezonie z H&M. Sięgnęła po luksusowe dodatki

Kinga Rusin

Kinga Rusin

Kinga Rusin w niedzielę pojawiła się przed studiem Dzień Dobry TVN. Postawiła na dobrze znany kombinezon od H&M, który połączyła z dodatkami z najwyższej półki. Co do niego dobrała?

Kinga Rusin znana jest z tego, że troszczy się o środowisko. Dowodem są posty, które niejednokrotnie publikuje na swoim Instagramie. Pod koniec kwietnia zaapelowała, by internauci wchodzący do lasów uważali, by nie zaprószyć ognia. Zwróciła uwagę, że w niektórych rejonach kraju panuje straszna susza:

Wystarczy niedopałek albo rzucone szkło, żeby bezpowrotnie stracić coś, czego tak bardzo dziś potrzebujemy. Co gorsza w najbliższych dniach, a nawet tygodniach nic się nie zmieni na lepsze — apelowała gwiazda.

Kinga Rusin w jeansowym kombinezonie. Jak wygląda?

Kinga Rusin nie tylko namawia internautów do rozwagi, ale także sama stara się żyć w myśl zasady less waste. Ogranicza ilość produkowanych odpadów do niezbędnego minimum. Co jakiś czas pojawia się w stylizacjach, które dobrze znają jej fani. Tak było w niedzielne popołudnie, gdy pojawiła się przed studiem Dzień Dobry TVNPrzez obiektywami paparazzi pozowała z Czarkiem Lisem.

Kinga ubrała się w jeansowy kombinezon marki H&M, w którym pokazała się po raz drugi. Miała go na sobie także w kwietniu, gdy na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie w towarzystwie Piotra Kraśko. Tym razem dobrała do niego duże przeciwsłoneczne okulary, buty na obcasie z odsłoniętymi palcami, a także małą torebkę od Louis Vuitton.

View this post on Instagram

#KingaRusin z psem Czarkiem przed studiem #DDTVN ???? • #doggy #jeanslovers #warsaw

A post shared by JastrzabPost.pl ???? (@jastrzabpost.pl) on

O tym, że dziennikarka wyglądała świetnie, nie mają wątpliwości internauci, śledzący profil Jastrząb Post na Instagramie. W komentarzach pod zdjęciem piszą:

  • Super wygląda.
  • Prominieje.
  • Klasa.

Zgadzacie się z tymi opiniami?

Zobacz także: Kinga Rusin w etnicznych wzorach wygląda, jak kwintesencja lata. Co za styl!


Kinga Rusin i Czarek Lis przed studiem Dzień Dobry TVN

Kinga Rusin i Czarek Lis przed studiem Dzień Dobry TVN

Kinga Rusin w przeciwsłonecznych okularach przed studiem Dzień Dobry TVN

Kinga Rusin w przeciwsłonecznych okularach przed studiem Dzień Dobry TVN

Kinga Rusin, okulary przeciwsłoneczne - przed studiem Dzień Dobry TVN

Kinga Rusin, okulary przeciwsłoneczne - przed studiem Dzień Dobry TVN

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×