Prezenterka zawsze wygląda świetnie. Nie tylko na wizji, ale także na co dzień. Ostatnio pochwaliła się "wiosennym" swoim zdjęciem na Instagramie. Jej fani nie mogli wyjść z podziwu.
- Pani Kingo bardzo ładnie i sukienka ładna
- Boże spraw żebym wyglądała tak po dwójce dzieci...;) cudowna ♡
- Piękna sukienka, urocza :)))
Piotr Kraśko nie mógł się oprzeć i również skomentował fotografię.
- Kinga właśnie myśli o tym jak piękne jest nasze studio, jak cudowny zespół tu pracuje, jak wspaniale spędzić ten niedzielny poranek w tym miejscu. O... i jeszcze Piotrek?
My, podobnie jak fani dziennikarki uważamy, że Kinga zawsze wygląda obłędnie.