Szukaj

Katarzyna Cichopek nie wytrzymała! Po szokującym wyznaniu Olgi Frycz na temat „M jak Miłość” musiała zabrać głos!

Katarzyna Cichopek odpowiada Oldze Frycz

Katarzyna Cichopek odpowiada Oldze Frycz

Katarzyna Cichopek broni „M jak Miłość” po wyznaniu Olgi Frycz

Olga Frycz wywołała niezłą awanturę w świecie polskiej rozrywki. Gwiazda, która już niedługo pierwszy raz zostanie mamą i szykuje się do tej najważniejszej w swoim życiu roli, w szczerym wywiadzie z jednym z magazynów skrytykowała M jak Miłość, z którego niedawno odeszła. Nie przebierając w słowach zdradziła, jak wyglądają warunki pracy na planie zdjęciowym:

Robiliśmy po dziesięć scen dziennie, pracowałam dłużej, niż miałam zapisane w umowie. Aktorki, które mówiły, że mają dzieci i muszą zwolnić nianię, słyszały: „A co, wyjdziesz z planu? Wielka pani gwiazda?”. Nikt nikogo nie szanował, były wrzaski. Ludzie przychodzili do pracy sfrustrowani, nienawidzili jej, ale bali się odejść, bo dziecko i kredyt. Dostosowywałam się, ale uwierała mnie ta sytuacja. Miałam 30 lat i byłam sfrustrowana. Straciłam radość z grania. W pewnym momencie poczułam, że dostosowywanie się ma granice. Nie mogę tego robić w nieskończoność, bo tracę szacunek do siebie – powiedziała ostro aktorka w rozmowie z magazynem Twój Styl.

Sprawę skomentowała najpierw Anna Mucha, a później osoba z ekipy produkcyjnej M jak Miłość. Na wypowiedź zdecydowała się również Katarzyna Cichopek, która w rozmowie z portalem Party wyjawiła, że zupełnie nie rozumie punktu widzenia koleżanki po fachu, bo sama nie doświadczyła podobnego traktowania ze strony członków załogi serialu:

Nie chciałabym absolutnie podważać słów Olgi, bo każdy ma prawo do własnego zdania i własnych odczuć. Jedyne, co mogę mówić, to w swoim imieniu. Moje doświadczenia są bardzo pozytywne. Produkcja współpracowała ze mną w trakcie mojej ciąży, zadając mi pytania. Czy chcę kontynuować pracę, czy dobrze się czuję, czy jestem na siłach, czy mają wpisać to w wątek czy nie. Miałam ogromną swobodę, plastyczność i elastyczność. Decyzja absolutnie leżała po mojej stronie. Ja akurat nie mam problemów. Praca jest trudna, to nie jest łatwy zawód i plan zdjęciowy często trwa ponad 12 godzin. O czym dostajemy wcześniej informacje – zdradziła

Jak myślicie? Która strona mówi prawdę?

Wojna gwiazd „M jak miłość”! Olga Frycz o koszmarnych warunkach pracy na planie. Anna Mucha zrobiła jej porządny wykład

Olga Frycz zaprezentowała swoje ciążowe krągłości i pokazała przystojnego partnera!

Ciężarna Olga Frycz ma już sprecyzowane plany związane ze swoim ślubem?!


Kacper Kuszewski odchodzi z M jak miłość

Kacper Kuszewski odchodzi z M jak miłość

Olga Frycz – Pensjonat nad rozlewiskiem, spotkanie promocyjne

Olga Frycz – Pensjonat nad rozlewiskiem, spotkanie promocyjne

Katarzyna Cichopek i Anna Korcz

Katarzyna Cichopek i Anna Korcz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×