Kacper Kuszewski oficjalnie komentuje swój powrót do „M jak miłość”. Wiadomo, co zobaczymy jesienią na ekranie

Kacper Kuszewski

Kacper Kuszewski

Kacper Kuszewski przez niemal dwie dekady grał w serialu M jak Miłość, z którego zrezygnował trzy lata temu. Kilka dni temu pojawiły się plotki o tym, że zamierza wrócić do kultowej telenoweli. Co na ten temat mówi sam aktor?

M jak Miłość to produkcja, która podbiła serca widzów już od pierwszego docinka. Od ponad dwudziestu lat przyciąga przed telewizory sporą liczbę widzów. Serial opowiada losy rodziny Mostowiaków i ich przyjaciół. Spora część akcji dzieje się w rodzinnej Grabinie, gdzie mieszka seniorka rodu. Telenowela stała się prawdziwym fenomenem, a jej popularność wśród widzów z biegiem lat ani trochę nie zmalała. Na tasiemcu wychowują się już kolejne pokolenia. Przygody bohaterów cały czas wzbudzają sporo emocji, ponieważ nie brakuje tutaj nieoczekiwanych zwrotów akcji.

O uznaniu wśród widzów zdecydowanie może świadczyć nie tylko wysoka oglądalność i ilość lat, które format pozostaje na antenie, ale także kilka zdobytych Telekamer. Serial dorobił się aż pięciu statuetek – trzech srebrnych, jednej złotej i jednej platynowej z okazji wyemitowania tysięcznego odcinka.

Kacper Kuszewski komentuje swój powrót do M jak Miłość

Od udziału w tym serialu swoją karierę zaczynało wielu aktorów. Pierwsze kroki przed kamerą stawiała na planie telenoweli między innymi Kasia Cichopek. Gwiazda gra w serialu już od pierwszego odcinka i wiadomo, że przez lata udało jej się na stałe pozostać w show-biznesie. Widzowie nie wyobrażają sobie, by mogło jej zabraknąć na antenie. Produkcja otworzyła też drzwi do kariery między innymi Małgorzacie Kożuchowskiej. Aktorka regularnie przez 12 lat stawiała się w pracy, by odejść z serialu, będąc u szczytu sławy.

Serialowego męża Małgosi grał Kacper Kuszewski. On jeszcze przez kilka lat odgrywał swoją rolę. Postać Marka Mostowiaka, w którą się wcielał, długo była jednym z kluczowych wątków. Bohater ponownie stanął na ślubnym kobiercu i ułożył sobie życie. W pewnym momencie jednak aktor zdecydował się pożegnać z odgrywaną przez siebie rolą. Scenarzyści wysłali jego postać za granicę. Kilka dni temu pojawiły się doniesienia o tym, że po wakacyjnej przerwie Kacper Kuszewski wróci do serialu. Aktor postanowił osobiście skomentować te doniesienia.

To całkowicie wymyślona informacja. Moją współpracę z „M jak Miłość” definitywnie zakończyłem i nie planuję powrotu do tego serialu. (…) Od września grać będę jedną z głównych ról w nowym serialu Polsatu „Tatuśkowie”- skomentował Kacper w rozmowie z Super Expressem.

Jak się okazuje Kuszewski, ma na jesień zupełnie inne plany. Aktor przez 18 lat grał w serialu, z którym pożegnał się trzy lata temu. Teraz możemy go oglądać w kolejnych hitowych produkcjach. Jest jedną z głównych postaci w serialu Przyjaciółki. Jest także jurorem w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo.


M jak miłość - Kacper Kuszewski i Małgorzata Kożuchowska

M jak miłość - Kacper Kuszewski i Małgorzata Kożuchowska

M jak miłość - Kacper Kuszewski i Ewelina Serafin

M jak miłość - Kacper Kuszewski i Ewelina Serafin

M jak miłość - Kacper Kuszewski i Dominika Kluźniak

M jak miłość - Kacper Kuszewski i Dominika Kluźniak

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×