„M jak miłość”: wraca jedna z największych gwiazd serialu. Fani nie ukrywają zachwytu

Wielki powrót gwiazdy „M jak miłość”

Wielki powrót gwiazdy „M jak miłość”

W ostatnim odcinku M jak miłość przed wakacyjną przerwą widzowie byli świadkami mocnych scen. W 22. sezonie produkcja szykuje dla nich prawdziwą petardę. Na plan zdjęciowy ma wrócić jedna z największych gwiazd serialu. Która?

M jak miłość, to serial, który przez lata podbił serca widzów Telewizji Polskiej. Format emitowany jest na antenie TVP2 od 20 lat i nadal cieszy się niesłabnącą popularnością, a na tasiemcu wychowują się już kolejne pokolenia Polaków.

Produkcja opowiada losy wielopokoleniowej rodziny Mostowiaków i ich przyjaciół. Spora część akcji odbywa się w Grabinie, rodzinnym domu głównych bohaterów. Najistotniejszym wątkiem produkcji jest tytułowa miłość, która w serialu przyjmuje różne oblicza.

Serial cieszy się wielkim uznaniem, o czym świadczą liczne nagrody, w tym pięć Telekamer – jedna złota, trzy srebrne oraz jedna platynowa z okazji wyemitowania setnego odcinka.

Kacper Kuszewski wraca do M jak miłość

M jak miłość, to serial, w którym wiele gwiazd rozpoczynało swoją karierę na szklanym ekranie. W produkcji swoje pierwsze kroki stawiali m.in. Joanna KoroniewskaMałgorzata Kożuchowska oraz Kacper Kuszewski. Według badań Nielsena format od lat jest liderem wśród seriali i plasuje się w czołówce najpopularniejszych programów w Polsce. W 2020 roku średnia oglądalność odcinka wynosiła nawet około 4,4 mln widzów. Dzięki takim wynikom nowi aktorzy w krótkim czasie zyskują popularność.

Tradycją już jest, że na czas wakacji M jak miłość znika z ekranów. Scenarzyści co roku dbają o to, by widzowie szczególnie zapamiętali ostatni odcinek przed przerwą i w napięciu wyczekiwali nowego sezonu. Nic jednak nie przebije tego, co zobaczyliśmy w ostatnich odcinkach 21. sezonu.

Scenarzyści postanowili zakończyć w tym roku wątek Mateusza Mostowiaka, w którego rolę przez lata wcielał się Krystian Domagała. Zrozpaczony nastolatek po tym, jak odrzuciła go żona, postanowił targnąć się na swoje życie. Do ostatniej chwili próbuje go ratować babcia Barbara, która przeczuwając tragedię, nagrała wnukowi przejmującą wiadomość głosową:

Odezwij się do mnie, bardzo cię proszę! Martwię się o ciebie! – powie Barbara.

Ostatecznie zraniony nastolatek porzuca myśl o samobójstwie i postanawia zniknąć.

Z nieoficjalnych źródeł wiadomo, że po wakacjach widzowie ponownie zobaczą na ekranach Kacpra Kuszewskiego, który zmartwiony trudną sytuacją rodzinną wróci z Australii, by odnaleźć syna. Zmartwiony ojciec zwróci się z prośbą o pomoc w poszukiwaniach do Marcina Chodakowskiego (Mikołaj Roznerski).

Fani nie kryją swojego zadowolenia. Kuszewski przez lata zdobył liczne grono fanów, którzy ubolewali nad jego decyzją o opuszczeniu M jak miłość.

Póki co produkcja nie potwierdziła tych informacji. Myślicie, że Kacper zdecyduje się wrócić do serialu?


Kacper Kuszewski i Teresa Lipowska

Kacper Kuszewski i Teresa Lipowska

Kacper Kuszewski i Teresa Lipowska

Kacper Kuszewski i Teresa Lipowska

M jak miłość - Kacper Kuszewski i Małgorzata Kożuchowska

M jak miłość - Kacper Kuszewski i Małgorzata Kożuchowska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×