Alimenty, kradzież 20 tysięcy i rozwód. Justyna Żyła pierze małżeńskie brudy na wizji!

Justyna Żyła

Justyna Żyła

Justyna Żyła o alimentach, rozwodzie i kradzieży

Justyna Żyła powraca w kolejnym sezonem swojego show! Alimenty, kradzież 20 tysięcy i rozwód… Czy para małżonków dojdzie do porozumienia? Odpowiedź na to pytanie już jutro w Active Family w programie Pierzemy brudy do czysta.

Justyna Żyła wraca z programem, w którym coraz więcej ludzi chce wyczyścić swoje relacje oraz rozwiązać konflikty. Po krótkiej przerwie i udziale w Tańcu z Gwiazdami celebrytka wraca na plan swojego show w Active Family Pierzemy brudy do czysta. Jak sama mówi, prowadzenie tego formatu sprawia jej dużo przyjemności i satysfakcji, więc realizacja kolejnego sezonu była jedynie kwestią czasu. Kolejni bohaterowie już czekają na pomoc, by rozwiązać swoje problemy, a sama prowadząca nie może doczekać się kolejnych spotkań.

W najbliższym odcinku wystąpi skłócone małżeństwo, które nie potrafi dojść do porozumienia. Każda rozmowa w ich związku od pewnego czasu kończyła się karczemną awanturą. W dodatku sprawa jest bardzo poważna, bo nie dość, że wisi nad nimi wizja rozstania, sprawy alimentów, to jeszcze mąż oskarża żonę o kradzież 20 tysięcy złotych. Żona nie chce oddać pieniędzy i nie zamierza również odpuścić w kwestii rozwodu, jak i alimentów. Zarzuca małżonkowi materializm i brak zainteresowania rodziną. Justyna stara się wysłuchać obie strony i w niektórych sprawach sięga do własnych doświadczeń. Proponuje im spróbować rozwiązań, które ona zastosowała we własnym życiu.

Czy para małżonków skorzysta z jej rad? Czy uda im się wypracować kompromis? Odpowiedź na te pytania usłyszymy już w najbliższy wtorek, 9 kwietnia, o godz. 19.15 w Active Family. Obejrzycie? Poniżej zwiastun:

Justyna Żyła pochwaliła się kontraktem z marką kosmetyczną! Gdzie ją zobaczymy?

Justyna Żyła tylko na chwilę pożegnała się z tańcem! Celebrytka zostanie główną gwiazdą w zespole Tomka Barańskiego?!

Justyna Żyła w “Tańcu z gwiazdami” zarobiła tyle, ile dostaje zwycięzca. Polsat zapłacił fortunę za jej pląsy na parkiecie


Justyna Żyła na planie programu

Justyna Żyła na planie programu "Pierzemy brudy do czysta"

Justyna Żyła na planie programu

Justyna Żyła na planie programu "Pierzemy brudy do czysta"

Justyna Żyła na planie programu

Justyna Żyła na planie programu "Pierzemy brudy do czysta"

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×