NewsyJustyna Żyła ostrzega partnerkę Piotra. Mówi o psychicznej i FIZYCZNEJ krzywdzie. Zrobiło się nieprzyjemnie

Justyna Żyła ostrzega partnerkę Piotra. Mówi o psychicznej i FIZYCZNEJ krzywdzie. Zrobiło się nieprzyjemnie

Justyna Żyła
Justyna Żyła
Elwira Szczepańska

22.01.2021 20:40, aktual.: 23.01.2021 00:24

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Justyna Żyła była bohaterką kolorowej prasy, kiedy rozwodziła się ze znanym skoczkiem narciarskim, Piotrem Żyłą. Krótko po rozstaniu wzięła udział w sesji dla Playboya, zatytułowanej znamiennym Góralu, czy ci nie żal. Potem dała wątpliwy popis w Tańcu z gwiazdami. Szybko odpadła i została okrzyknięta najmniej utalentowaną uczestniczką w historii show, co wcale jej nie zdeprymowało i nadal bywała na tzw. ściankach.

Obecnie swoją działalność przeniosła do social mediów i trzeba przyznać, że ma sporą grupę fanów, którzy obserwują jej wpisy i bronią w konflikcie z byłym mężem, który co jakiś czas się zaognia.

Wśród jej publikacji na Instagramie, oprócz zdjęć apetycznych dań, są dosyć kontrowersyjne posty, bo właśnie tam ona i Piotr toczą wojenki. Niedawno rozwścieczyło ją to, że Marcelina Ziętek pojawiła się w czerwonym, pięknym aucie. W jej relacji pojawił się pełen żalu wpis, który może nie do końca był zrozumiały, ale chodziło o to, że Piotr pozbawił ją i dzieci środka transportu:

A jak to u Was, były mąż zabiera samochód tobie i naszym dzieciom, smutne, kiedy pytam go ile za jego jaguara partnerka zapłaciłasarkazm moglibyśmy się mieć jak królowieale Pi.O żućw obłudzie, zakłamaniu? Są wartości i ludzie ślą Których warto. (zachowano pisownię oryginalną).

Marcelina Ziętek odpowiedziała, czego Justyna nie pozostawiła bez komentarza. Stwierdziła, że jest ofiarą kłamstw i manipulacji, po czym zapowiedziała, że podjęła odpowiednie kroki, by prawda wreszcie zagościła w tym cyrku.

Justyna Żyła kąśliwie o Piotrze Żyle i jego partnerce

Justyna Żyła ma w sobie wiele żalu. Niekiedy wycofuje się i wydaje się, że wszystko zaczyna się układać, a wtedy ona wyskakuje z nowymi zarzutami. W rozmowie z Pudelkiem powiedziała, co sądzi o Piotrze i Marcelinie. Skomentowała ich ostanie konflikty w social mediach. Napisała, że będąc z Piotrem, doznała krzywdy fizycznej i psychicznej.

To świadczy o tym, jakimi są ludźmi – zakłamanymi i egoistycznymi. Ja pokazuję tylko prawdę, bo nie jestem osobą, która by komuś źle życzyła czy zrobiła coś złego. Ten człowiek wyrządził mi tyle krzywdy psychicznej i fizycznej, że nawet nie zdajecie sobie sprawy.

Po tak mocnych słowach Piotr Żyła powinien zapaść się ze wstydu pod ziemię. Marcelinie Ziętek Justyna życzy jak najlepiej, ale jednocześnie ostrzega ją.

Życzę jej szczęścia. Niech ma ten miód. Ale o dzieciach niech pamięta - podsumowała.

Jak myślicie, jaka będzie odpowiedź pary?

Justyna Żyła komentuje
Justyna Żyła komentuje
Justyna Żyła - przemyślenie na Instastory
Justyna Żyła - przemyślenie na Instastory
Justyna Żyła wylewa żale
Justyna Żyła wylewa żale
Justyna Żyła
Justyna Żyła
Justyna Żyła pozuje na polu
Justyna Żyła pozuje na polu
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także