NewsyJustyna Żyła nie wytrzymała. Luksusowe auto dziewczyny Piotra mocno nią wstrząsnęło. Znowu publicznie pierze brudy

Justyna Żyła nie wytrzymała. Luksusowe auto dziewczyny Piotra mocno nią wstrząsnęło. Znowu publicznie pierze brudy

Justyna Żyła
Justyna Żyła
Elwira Szczepańska

15.01.2021 22:00, aktual.: 16.01.2021 02:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Marcelina Ziętek, dziewczyna Piotra Żyły, pochwaliła się na Instagramie swoim samochodem. Od niedawna jeździ SUV-em klasy premium. Tuż przed świętami pokazała zdjęcia, jak wyciąga z auta choinkę i przygotowuje się do celebrowania Bożego Narodzenia. To spowodowało, że Justyna Żyła ponownie sobie przypomniała, że ma ogromny problem w relacjach z byłym mężem. Mimo że od dłuższego czasu milczała w social mediach, teraz dała upust frustracji.

Justyna Żyła żali się na byłego męża na Instagramie

Justyna Żyła ma za sobą nieudane małżeństwo z reprezentantem Polski w skokach narciarskich, Piotrem Żyłą. Krótko po rozstaniu wzięła udział w sesji dla Playboya. Potem zaprezentowała się w Tańcu z gwiazdami. Z programu odpadła w piątym odcinku i została okrzyknięta najmniej utalentowaną uczestniczką w historii show. To jej jednak nie zraziło.

Jest bardzo aktywna na Instagramie i to tam udostępnia mnóstwo kontrowersyjnych publikacji. W social mediach odbyła się niejedna wojenka między nią a jej byłym mężem. Justyna zarzucała mu między innymi to, że nie interesuje się dziećmi i wbrew ich woli spędza czas przeznaczony dla nich w towarzystwie nowej partnerki.

Po ostatnie aferze była chwila ciszy. Media pisały o romansie skoczka, a jego eks małżonka znalazła pocieszenie w ramionach nowego partnera. Wydawało się, że nastał spokój. Tymczasem to, że Marcelina Ziętek pojawiła się w czerwonym, pięknym aucie, na nowo uruchomiło Justynę. W jej relacji pojawił się pełen żalu wpis:

A jak to u Was, były mąż zabiera samochód tobie i naszym dzieciom, smutne, kiedy pytam go ile za jego jaguara partnerka zapłaciłasarkazm moglibyśmy się mieć jak królowieale Pi.O żućw obłudzie, zakłamaniu? Są wartości i ludzie ślą Których warto. ( zachowano pisownię oryginalną).

Jak myślicie? To tylko epizod, czy ponownie zacznie się publiczne pranie brudów pomiędzy eks małżonkami?

  • Marcelina Ziętek jeździ luksusowym autem
  • Marcelina Ziętek jeździ luksusowym autem
  • Marcelina Ziętek
  • Justyna Żyła wylewa żale
  • Justyna Żyła
  • Justyna Żyła komentuje
  • Marcelina Ziętek jeździ luksusowym autem
[1/7] Marcelina Ziętek jeździ luksusowym autem
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także