Julia Oleś zdradziła, co się będzie działo w dniu pogrzebu Kamila Durczoka. Inaczej zaplanowała ten dzień

Julia Oleś

Julia Oleś

Julia Oleś i Kamil Durczok byli parą przez dwa lata. Kobieta zdradziła, co planuje w dniu jego pogrzebu. O wszystkim opowiedziała na Instagramie.

Kamil Durczok zmarł 16 listopada nad ranem w szpitalu w Katowicach. Po tym jak informacja trafiła do prasy, natychmiast potwierdziła ją rodzina dziennikarza. Do szpitala trafił już w poniedziałek w ciężkim stanie. Medycy do ostatnich chwil próbowali ratować jego życie. Przebywał na oddziale Intensywnej Terapii. We wtorek placówka wydała oświadczenie:

Stan pacjenta określano jako bardzo ciężki. Pacjent zmarł o godzinie 4.23 (16.11 br.) w wyniku zaostrzenia przewlekłej choroby i zatrzymania krążenia. Łączymy się myślami z rodziną w tym trudnym czasie oraz składamy najszczersze wyrazy współczucia.

Już od wielu lat borykał się on ze zdrowotnymi problemami. Najpierw zdiagnozowano u niego nowotwór, z którym udało mu się wygrać. Później niestety pojawiła się depresja i choroba alkoholowa. Ostatni czas nie był dla niego łatwy. Durczok, wiedząc, że jest z nim ciężko, miał przestać walczyć o zdrowie, co opowiedziała jedna z bliskich mu osób w rozmowie z Super Expressem.

Wątroba i trzustka mu wysiadły. On już pluł krwią. Wiedział, że jest z nim źle. Poddał się. Nie kontynuował leczenia. Wybrał alkohol – opisała ze szczegółami osoba z otoczenia gwiazdora.

Julia Oleś zdradziła, co zrobi w dniu pogrzebu Kamila Durczoka

Kamila Durczoka pożegnało w sieci mnóstwo osób. Wzruszające zdjęcia z początków znajomości opublikowała jego była żona – Marianna Dufek. Bardzo wzruszający hołd oddała mu w dniu śmierci także jego była partnerka – Julia Oleś. Na jej Instagramie można było posłuchać piosenki Franka Sinatry My Way. Podpisała ją słowami:

Tak jak prosiłeś.

Kamil związał się z Julią w 2017 roku, tuż po rozwodzie z żoną. Z blogerką i pisarką byli parą przez 2 lata. Wspólnie pojawiali się na salonach i chętnie mówili o łączącej ich relacji.

Para rozstała się, czego powodem miała być stalkerka niedająca spokoju Kamilowi. Jego ukochana zaczęła się wówczas bać o siebie, a przede wszystkim kilkuletniego syna. Śmierć Kamila bardzo ją dotknęła, ale nadal nie traci ona kontaktu z fanami. Dzisiaj postanowiła odezwać się do nich na Instagramie i przyznała, że ma za sobą trudne chwile.

Za mną kilka niełatwych chwil, przede mną też, ale pomyślałam, że przekierujemy energię na coś dobrego – zaczęła.

Okazało się bowiem, że w dniu pogrzebu Kamila ma ona zaplanowane spotkanie autorskie. Wszystko miało odbyć się z wielką pompą. Julia postanowiła jednak zrezygnować z całej oprawy. Chociaż najpierw chciała wszystko odwołać, to jednak podjęła decyzję o tym, by wszystko odbyło się w kameralnym gronie:

Miało być filmowane, wrzucane na YT, zrobione z przytupem. Będzie inaczej, kameralne, bez kamer – wyjaśniła.

Myślicie, że Julia w tej sytuacji podjęła dobrą decyzję, nie rezygnując ze swoich planów. Przypomnijmy, że pogrzeb Kamila Durczoka odbędzie się jutro o godz. 9.00 i ma mieć charakter prywatny.


fnfjfkfffmg
Julia Oleśs

Komentarze

 • Gość pisze:

  Ludzie ale wyjesteście hejterzy!!! Nieszczęśliwi, zazdrośni, zakompleksieni i jedynie umieją szpilkę innym wbijac przez obraźliwe komentarze.

 • Ewa pisze:

  Trochę dziwne, rozstali 2 lata temu się może w koleżeństwie, ale zachowywać się jak wdowa, to przesada. Dziwna kobieta, miala być feta na wieczorze autorskim, ale plany zmieni. Dlugo zyje na tym świecie, ale coraz bardziej go nie rozumiej

 • Gośćaaaa pisze:

  Nie udało Ci się wypromować, takich panienek jak ty jest miliony,a on był jeden jedyny.wszystko co miałaś do zaoferowania to młoda dupe więcej nic sobą nie reprezentujesz. Z ryja pospolita,a Figura dość masywna z obszernymi biodrami i nogi jak ciasne słupy, zero kobiecości,delikatności, kruchości. Zwaliste babsko. Tego nie zmienisz. Kamil pozostawił po sobie nieutulony zal. Ty przeminiesz chwilowa gwiazdeczko, gdyby nie jego śmierć nikt by o tobie nie słyszał nawet Ty pozalsieboze pisarko czy jak ci tam. Dno

 • Gość pisze:

  złodziejka cudzych mężów, za grosz przyzwoitości,

 • Gość pisze:

  hmmmm, no cóż ta napompowana tu i ówdzie pseudo blogerka wypromowała się na Kamilu i teraz bezczelnie próbuje na jego śmierci, a prawdę każdy zna po rozstaniu pseudo pisarka, kobieto miej trochę przyzwoitości i zamilknij i przestań się już promować na nim

 • Rita. pisze:

  Nie mówcie na czarne że jest białe. Przestańcie już pisać . Każdy wie co jest dobre a co złe i nie ma znaczenia jakie ma wykształcenie i jakie stanowisko. Niech śpi w spokoju .

 • Gość pisze:

  Jakis belkot

 • MiMo pisze:

  Czy istnieje jeszcze coś takiego jak „człowiek z klasą”? Dziwny ten świat, oj dziwny.

  • Ggoscość pisze:

   wogole nie powinnas zaistniec w jego zyciu.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dalej sobie dopowiedz kim jestes.

 • Koks pisze:

  Ta Pani niech się nie wypowiada na ów temat…….

 • Gość pisze:

  Tak4 live fajne fotki prawie jak czarna wdowa ha ha ojciec moich dzieci ha ha a tu kicha brak drobnych na kufel zimnego leszka migranci zamiast niemiec zobaczyli smr..d i jeszcze zostali okradzeni przez polaczków jak medycy tacy katolicy źe same ku..wy i złodzieje multikulti jak bild live euro i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×