Czegoś takiego jeszcze nie widzieliśmy! Buty Julii Kamińskiej muszą być „wyciszane”. Tak to wygląda w praktyce

Julia Kamińska

Julia Kamińska

Julia Kamińska opublikowała relację, na której pokazała niecodzienny zabieg. W ten sposób "wyciszane" są jej buty. 

O Julii Kamińskiej w ostatnim czasie głośno jest za sprawą rozstania z Piotrem Jaskiem, którego poznała na planie serialu BrzydUla. Udaną relację tworzyli przez prawie 12 lat, jednak nigdy nie zdecydowali się na ślub. Aktorka tłumaczyła to tym, że w ten sposób chce solidaryzować się z osobami LGBT, które nie mają możliwości sformalizowania związku w Polsce.

Choć się rozstali, postanowili pozostać w dobrych relacjach. Wpływ na to mają liczne wspólne projekty. Kamińska zdecydowała się także zatrudnić Jaska do pracy przy swoim teledysku. Podczas wizyty w programie Uwaga, emitowanym przez stację TVN wyjawiła, że jest winna pieniądze byłemu partnerowi. Ten natychmiast postanowił zareagować na jej wypowiedzieć. Więcej o tym przeczytacie tutaj.

Buty Julii Kamińskiej muszą być „wyciszane”. Dlaczego?

Julia Kamińska nie zwalnia tempa. Regularnie pojawia się w filmach oraz serialach, podkłada głos postaciom z kreskówek, występuje w teatrze, a także jest właścicielką salonu kosmetycznego. Spełnia się także w roli jurorki-detektywa w programie Mask Singer, w którym próbuje ustalić, kto znajduje się pod przebraniem. Format jednak już po pierwszym odcinku został mocno skrytykowany.

Gwiazda stara się nie przejmować. Nie ma też na to zbyt wiele czasu, ponieważ na co dzień większość czasu spędza na planach, co relacjonuje na swoim Instagramie. Jakiś czas temu pokazała, jak optycznie wydłuża nogi, by lepiej prezentowały się przed kamerą. Tym razem 34-latka podzieliła się kolejnym trikiem.

Jak wiadomo, podczas pracy na planie musi panować absolutna cisza. Producenci nie mogą sobie pozwolić na odgłosy dochodzące z tła. Okazuje się, że nawet dźwięk butów może stanowić problem, dlatego trzeba odpowiednio zabezpieczyć podeszwy i obcas. Julka opublikowała zdjęcie, na którym pod butem ma przyklejone specjalne filce, które montuje się np. pod nogami krzeseł i innych mebli ruchomych, by nie rysowały podłogi:

Profesjonalne wyciszenie kozaka.

Po chwili opublikowała kolejną relację, podczas której w podobny sposób zabezpieczane były… nawet kapcie.

Spodziewaliście się, że tak działa magia telewizji?


Julia Kamińska

Julia Kamińska

Julia Kamińska

Julia Kamińska

Julia Kamińska na planie BrzydUli w sukience z sieciówki

Julia Kamińska na planie BrzydUli w sukience z sieciówki

Komentarze

 • Gość pisze:

  Już bez przesady z ta super babką ostatnio wygląda dobrze ale mnie osobiście nie podoba się jak krzyczy śmieje się komentuje choćby w tym programie nowym Singer mask a u Kuby we wtorek to wszyscy z brzyduli sie5popisali

  • Gość pisze:

   U Kuby wszystkie panie i pan Mariusz wypadli świetnie, humor dostosowany do konwencji programu, luzi i nteligancja, zblaznil się Pan Łukasz , nie wiadomo o co mu chodziło. Nie popisał się też Pan Bobek bo to wstyd jak 40 letni siwy facet nie potrafi wprost odmówić udziału tylko stosuje metody 16 latka z nieodbieraniem telefonu i zmiana numeru.

 • Gość pisze:

  Super babka z pani Julii , bardzo dobra, piękna aktorka , pełna ciepła i humoru osoba. Jeżeli to prawda że ze się rozstali ostatecznie to wielki szacunek za klasę, bez fochów, prania brudow i obsmarowywanie się w brukowcach. Sprawy prywatne, zawsze powinny być prywatne. Program Mask Singer jest świetny, obecnie internauci to sami frustraci, którzy żyją tylko po to żeby swoje kompleksy i obsesyjna zazdrość i złośliwość leczyć przez opluwanie jadem wszystkiego i wszystkich, wiec ich opinie należy mieć tam gdzie na to zasługują i się zupełnie tym nie przejmować. Pani Julia sprawdzą się w roli detektywa super, jako jedyna do tej pory zdemaskowała uczestnika , a przy tym jest prawdziwa ozdobą tego programu.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×