NewsyTabloid donosi o ciąży Julii Kamińskiej! Kiedy gwiazda "BrzydUli" zostanie mamą?

Tabloid donosi o ciąży Julii Kamińskiej! Kiedy gwiazda "BrzydUli" zostanie mamą?

Julia Kamińska i Piotr Jasek dziecko
Julia Kamińska i Piotr Jasek dziecko
Rafał Matuszczak

03.07.2019 09:43, aktual.: 03.07.2019 12:13

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Julia Kamińska była wielką gwiazdą dobre dziesięć lat temu. To wtedy TVN wyemitował jeden ze swoich najpopularniejszych serialu Brzydula. Aktorkę w roli ambitnej, ale skromnej Uli Cieplak pokochała cała Polska. Chwilę później wystąpiła w Tańcu z gwiazdami, który zresztą u boku Rafała Maseraka wygrała. Karierę zaczęła w dość młodym wieku, więc po licznych sukcesach stwierdziła, że czas zając się studiami i je skończyć.

Dzisiaj jest germanistką grająca w mniejszych produkcjach telewizyjnych. Jakiś czas temu otworzyła także swój salon fryzjerski w Warszawie, który świetnie prosperuje. Układa jej się wiec nie tylko w życiu zawodowym, ale i prywatnym. Od dekady jest w związku ze scenarzystą Piotrem Jaskiem. Jak kilka lat temu mówiła, uczucie przyszło bardzo szybko:

Polubiliśmy się od pierwszego wejrzenia. Z czasem zaprzyjaźniliśmy się. Piotr miał wtedy swoje życie. To wszystko nas mocno zaskoczyło... – mówiła w jednym z wywiadów.

Dziesięć lat wspólnego życia to bardzo dużo. W kuluarach mówi się więc o ciąży gwiazdy. O to, jaka jest prawda postanowili podpytać znajomą Julki dziennikarze Rewii:

Nie chce się spieszyć, ale nie ukrywa, że z Piotrem często poruszają ten temat. Chcieliby stworzyć rodzinę i wierzą, że będzie im to dane. Julia czuje coraz większa gotowość i nie ma wątpliwości, że w końcu zdecydują się na to – czytamy.

Czy to znaczy, że na plan kontynuacji Brzyduli Kamińska wejdzie już z zaokrąglonym brzuszkiem? Taki scenariusz pasowałby nawet do serialu! Bardzo Julce tego życzymy!

  • Julia Kamińska na Kubie w bikini
  • Julia Kamińska z partnerem – Off Camera 2018
  • Fotografia: AKPA
  • Julia Kamińska pokazał wielki ciążowy brzuch
  • Julia Kamińska na premierze filmu "Narzeczony na niby"
  • Filip Bobek z Julią Kamińską
  • Filip Bobek - jak wygląda obecnie?
[1/7] Julia Kamińska na Kubie w bikini
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także