NewsyTabloid dotarł do informacji na temat partnera Julii Kamińskiej. To izraelski milioner! Miejsce pierwszego spotkania pary nie było przypadkowe

Tabloid dotarł do informacji na temat partnera Julii Kamińskiej. To izraelski milioner! Miejsce pierwszego spotkania pary nie było przypadkowe

Julia Kamińska i Roie Wienstein
Julia Kamińska i Roie Wienstein
Weronika

22.09.2022 18:40, aktual.: 23.09.2022 00:36

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Julia Kamińska zdecydowanie nie może ostatnio narzekać na nudę. Przez jej życie uczuciowe przeszło istne tornado. Gwiazda w styczniu oficjalnie potwierdziła, że po ponad 12 latach zakończyła związek ze starszym o 20 lat scenarzystą BrzydUli Piotrem Jaskiem.

W rozmowie z reporterką Jastrząb Post wyznała, że po zakończeniu związku jej kontakt z byłym partnerem nie uległ pogorszeniu.

Z Piotrem zawsze dogadywaliśmy się bardzo dobrze, nadal tak jest. Fajne relacje z Piotrem można mieć zawsze.

Kamińska długo nie pozostała singielką. Już pół roku później jej serce znowu zaczęło szybciej bić. Kilka tygodni temu opublikowała w social mediach wspólne zdjęcia z nowym partnerem. Nie szczędzili sobie czułości, przez co nie pozostawili złudzeń w kwestii tego, co ich łączy. Dodatkowo wszystkie wątpliwości rozwiały gratulacje i życzenia szczęścia od znajomych z branży, przed którymi gwiazda raczej nie ma tajemnic w sprawach uczuciowych.

Przed kamerą Jastrząb Post Julia opowiedziała o relacji z mężczyzną ze zdjęć, dodając, że do mediów wyciekły błędne informacje na temat okoliczności, w jakich się poznali:

Opublikowałam takie zdjęcie, domyślałam się, że sporo namiesza. Na zdjęciu jestem ja z moim partnerem i tylko tyle powiem. Nie powiem, jak się poznaliśmy i nie będę udzielać żadnych informacji, ponieważ ostatnio udzielałam jakiegoś wywiadu w ogóle w innej sprawie i potem te słowa, które padły, a mówiłam a propos mediów społecznościowych, zostały wykorzystane w taki sposób, że tytuł artykułu sugerował, że poznaliśmy się na Instagramie, co jest nieprawdą.

Kim jest Roie Wienstein – nowy partner Julii Kamińskiej?

Kwestią czasu było, aż prasa plotkarska przyjrzy się bliżej partnerowi Kamińskiej. W dzisiejszym wydaniu Na żywo pojawił się artykuł, w którym opisano kulisy poznania się pary, a także przekazano garść informacji na temat przystojnego blondyna. Okazuje się, że pochodzi z Izraela, i to właśnie tam po raz pierwszy na siebie trafili:

To Roie Wienstein, izraelski przedsiębiorca. Poznała go tego lata w czasie wakacji w Ziemi Świętej. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Ukochany Julii na początku września odwiedził ją w Polsce. Spędzili razem urlop na Kaszubach.

Roie i były partner Julii, Piotr, szybko znaleźli wspólny język:

Poznał jej znajomych, nawet Piotra, przez internet, bo Julia łączyła się z nim w sprawach zawodowych. Nadal pracują wspólnie nad scenariuszami. Roie rozumie, że z Piotrem łączy Julię przyjaźń i praca. Nie czuje się zagrożony.

Życzymy dużo miłości.

Julia Kamińska z nowym partnerem Roie Wienstein
Julia Kamińska z nowym partnerem Roie Wienstein
Julia Kamińska z nowym partnerem
Julia Kamińska z nowym partnerem
Fotografia: AKPA
Fotografia: AKPA
Fotografia: AKPA
Fotografia: AKPA
Julia Kamińska i Piotr Jasek
Julia Kamińska i Piotr Jasek
Julia Kamińska
Julia Kamińska
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także