Do sieci dostało się zdjęcie Jennifer Aniston z sypialni. Zwróciliśmy uwagę nie tylko na luksusowe wnętrze, ale też jej łóżkowego partnera

Do internetu wyciekło zdjęcie Jennifer Aniston z luksusowej sypialni. Tak mieszka gwiazda Przyjaciół.

Jennifer Aniston, amerykańska aktorka, przeszła do głównego nurtu kina za sprawą roli Rachel Green w kultowym serialu komediowym Przyjaciele. Za tę rolę została wyróżniona Złotym Globem oraz Nagrodą Emmy. Wystąpiła też w obrazach takich jak m.in. Żona na nibyCakeMillerowieMarley i ja, czy Szefowie wrogowie.

W życiu prywatnym Aniston pozostawała w związkach małżeńskich z Bradem Pittem (2000-2005) oraz z Justinem Theroux (2015-2018). Z tym drugim jest obecnie w separacji. Media co jakiś czas obiegają plotki o nowych związkach Aniston. W ostatnim czasie spekulowano o relacji z Davidem Schwimmerem. Doniesienia okazały się fałszywe.

To było dziwne. Właściwie nie mogłam w to uwierzyć. Naprawdę? To mój brat. Ale rozumiem to. To tylko pokazuje, jak bardzo ludzie są pełni nadziei na fantazje, na spełnienie marzeń – zdementowała je gwiazda kultowego serialu sprzed lat.

Dopiero w ostatnich dniach pojawiły się też fakty o ponownym wejściu przez Aniston w związek z przystojnym Bradem Pittem. Byli kochankowie znów razem współpracują.

Od miesięcy pracujemy razem nad kilkoma projektami, z których wiele to porzucone scenariusze, które kupili podczas małżeństwa. To bardzo sentymentalny czas dla nich obojga i pomimo wszystkiego, co się wydarzyło, bezgranicznie sobie ufają, jeśli chodzi o kręcenie filmów – powiedziała anonimowa osoba z ich kręgów.

Obydwoje pracują nad dawno już porzuconymi projektami. Czy coś z tego wyniknie?

Brad jest absolutnie zachwycony, że zaakceptowała jego propozycję ponownej współpracy, ale przekonywanie jej do zgody zajęło mu rok. Wspólne przechodzenie przez ich stare projekty było wyzwaniem. To są historie bliskie jej sercu i żadna z nich nie uszła uwagi, że wszystkie te projekty to radosne, pozytywne filmy – dodał informator. Spędzali czas do późna w nocy, pisząc scenariusze i opracowując nowe pomysły, a to było tylko kwestią czasu, zanim zrobili to formalnie. Zawsze byli świetnym kreatywnym zespołem – to właśnie ich do siebie przyciągnęło, a iskry lecą, jak możesz sobie wyobrazić!

Wiele wskazuje na to, że ogłoszenie związku Aniston i Pitta to już tylko formalność! Dlatego też fani z pewnym zaskoczeniem przyjęli zdjęcie aktorki, które wyciekło do internetu.

Jennifer Aniston pokazała sypialnię

Na profilu LolaVie na Instagramie pojawiło się zdjęcie Aniston z jej sypialni. Widać na nim aktorkę, która leży nie z Bradem Pittem, ale z… psiakiem. Wnętrze sypialni wyróżnia się stonowanymi kolorami. Dominuje biały i beżowy. Bezpośrednio nad łóżkiem gwiazdy wisi obraz z motywem postmodernistycznym. Łoże usłane jest wegańską i luksusową pościelą. Naszą uwagę przykuła też lampa zwisająca z sufitu.

Całość komponuje się w gustowne i miłe dla oko połączenie stylów glamour i modernistycznego. Aż zazdrościmy takiego wyczucia stylu.

Zadowoleni są też wierni fani amerykańskiej aktorki. Pod zdjęciem pisali oni m.in.:

  • Jen ze szczeniakiem to moja słabość!

  • Moja księżniczka!

  • To zdjęcie jest słodkie!

  • Kocham cię.

  • Kocham cię, Jeen.

  • Najsłodsze i najbardziej urocze zdjęcie na Instagramie.

Wam również podoba się Aniston i wygląd jej pokoju? My jesteśmy zachwyceni. Żałujemy tylko, że u boku Jennifer i psa nie znalazło się miejsce dla Brada… Szkoda!


Jennifer Aniston na łóżku. Zdjęcie z Instagrama

Jennifer Aniston na łóżku. Zdjęcie z Instagrama

Jennifer Aniston ruszyła z marką kosmetyczną

Jennifer Aniston ruszyła z marką kosmetyczną

Jennifer Aniston ruszyła z marką kosmetyczną

Jennifer Aniston ruszyła z marką kosmetyczną

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×