Jennifer Aniston przerwała milczenie w sprawie związku z Davidem Schwimmerem. To już koniec tabloidowych spekulacji

Savid Schwimmer, Jennifer Aniston

Savid Schwimmer, Jennifer Aniston

Nie milkną plotki o tym, że między Jennifer Aniston i Davidem Schwimmerem narodziło się płomienne uczucie. Aktorka postanowiła przerwać milczenie i skomentować medialne doniesienia. To już koniec spekulacji.

Serial Przyjaciele jest ponadczasowym hitem. Choć swoją premierę miał w 1994 roku, nadal ma olbrzymie grono fanów, którzy przez lata z niecierpliwością czekali na jego kontynuację. W momencie kręcenia pierwszych scen nikt nie spodziewał się, że produkcja odniesie tak wielki sukces, a główni bohaterowie w tempie błyskawicy zdobędą status wielkich gwiazd.

Produkcja po 27 latach odpowiedziała na prośby widzów i stworzyła odcinek specjalny Friends: The Reunion, w którym zdradzono, jak potoczyły się losy bohaterów. Po raz kolejny na ekranach pojawili się: Jennifer Aniston w roli Rachel Green, Courteney Cox jako Monica Geller, Lisa Kudrow – czyli Phoebe Buffay, Matt LeBlanc – Joey Tribbiani, Matthew Perry w roli Chandlera Binga oraz David Schwimmer jako Ross Geller.

Odcinek specjalny miał swoją premierę 27 maja, jednak nim został wyemitowany, w mediach pojawiły się plotki na temat romansu Aniston i Schwimmera.

Jennifer Aniston o romansie z Davidem Schwimmerem. Są parą?

W przeszłości Jennifer i David grali w Przyjaciołach parę kochanków, jednak prywatnie pozostawali jedynie przyjaciółmi. W momencie, w którym ponownie wrócili na plan zdjęciowy, mieli zbliżyć się do siebie bardziej niż kiedykolwiek. Jak podawało kilka miesięcy temu źródło New Idea, podczas kręcenia scen do odcinka specjalnego, spędzali ze sobą bardzo dużo czasu.

Odkryli, że mają ze sobą znacznie więcej wspólnego teraz, gdy minęło tyle czasu, i często można ich było spotkać sam na sam w przyczepach – opowiada informator – Pozostali członkowie obsady nie mogli nie zauważyć, że to pierwszy raz, kiedy oboje są singlami w tym samym czasie od ponad 20 lat i między nimi lecą iskry.

Krótko po tym na łamach zagranicznych tabloidów zaczęło przybywać artykułów mówiących o ich częstych spotkaniach. Na początku września wspólnie wybrali się do winnicy położonej w Dolinie Napa.

Mieli maski i kapelusze panamskie, więc łatwo było ich przeoczyć, ale widziano ich często w okolicach ekskluzywnych winnic – mówi naoczny świadek – Nikt jednak nie przejmował się tym zbytnio. Ludzie starali się być fajni, zachowywali się, jakby to, że Ross i Rachel przechodzą obok, to najnormalniejsza rzecz na świecie.

Po kilku miesiącach milczenia Jennifer postanowiła skomentować medialne doniesienia. Podczas wywiadu z ET zdradziła, co tak naprawdę łączy ją z Davidem:

To było dziwne. Właściwie nie mogłam w to uwierzyć. Naprawdę? To mój brat. Ale rozumiem to. To tylko pokazuje, jak bardzo ludzie są pełni nadziei na fantazje, na spełnienie marzeń.

Trzymaliście kciuki za tę parę?


Jennifer Aniston i David Schwimmer w 2001 roku

Jennifer Aniston i David Schwimmer w 2001 roku

Jennifer Aniston i David Schwimmer w serialu

Jennifer Aniston i David Schwimmer w serialu "Przyjaciele"

Jennifer Aniston ruszyła z marką kosmetyczną

Jennifer Aniston ruszyła z marką kosmetyczną

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×