Relacja Jennifer Aniston i Davida Shwimmera robi się coraz poważniejsza. Fanom „Przyjaciół” opadną szczęki

Jennifer Aniston

Jennifer Aniston

Jennifer Aniston i David Schwimmer po raz kolejny przyłapani na wspólnym spędzaniu czasu. Właśnie realizują wspólne marzenie. Co donosi zagraniczna prasa?

Kilka tygodni po ujawnieniu, że gwiazdy Przyjaciół Jennifer Aniston i David Schwimmer są oczarowani sobą, pojawiają się nowe informacje. Podobno oboje świetnie się ze sobą czują, a w ubiegłym tygodniu zostali przyłapani na kolejnej romantycznej randce. Co donoszą tabloidy?

Jennifer Aniston i David Shwimmer przyłapani na kolejnej romantycznej randce

Jennifer Aniston i David Schwimmer zostali zauważeni, podczas kolejnego wypadu do winnicy, tym razem do przepięknej Doliny Napa. Wiele szeptów pojawiło się w zeszłym tygodniu po tym, jak gwiazdy Przyjaciół incognito pojawiły się w słynnym regionie winiarskim. Magazyn Closer doniósł, że odwiedzili miejsce na początku tego miesiąca.

Mieli maski i kapelusze panamskie, więc łatwo było ich przeoczyć, ale widziano ich często w okolicach ekskluzywnych winnic – mówi naoczny świadek – Nikt jednak nie przejmował się tym zbytnio. Ludzie starali się być fajni, zachowywali się, jakby to, że Ross i Rachel przechodzą obok, to najnormalniejsza rzecz na świecie.

Bliscy przyjaciele mówią, że David i Jen od lat rozmawiali o odwiedzaniu wszystkich najlepszych winiarnii w Kalifornii – i wygląda na to, że właśnie to robią:

To po prostu fajna wycieczka – mówi jeden z informatorów. – Pomimo tego, że przylecieli do Napa, odbyli kilka podróży samochodem, co zawsze jest dobrym sposobem na przetestowanie związku. Nie zapominaj, że zawsze żartowali, że gdyby nadal byli samotni, to gdy będą starsi, pobraliby się ze sobą.

Nie są jeszcze w wieku, o jakim myśleli, ale to świetna okazja, aby spędzić trochę czasu razem, bez tłumu ludzi na planie krzyczących cięcie. Na początku tego roku David i Jen ponownie spotkali się w pracy, aby wziąć udział w niecierpliwie oczekiwanym wydaniu specjalnym Przyjaciół. Podczas wydarzenia para przyznała się do wzajemnego przyciągania, gdy kręcili przebojowy sitcom – chociaż nigdy nie pokazali się ze swoimi uczuciami poza ekranem:

W pewnym momencie oboje mocno się o siebie ocieraliśmy – wyjaśnił David. – To było jak przepłynięcie dwóch statków, ponieważ jedno z nas zawsze był w związku.

Źródło New Idea twierdzi, że para zdecydowanie spędza razem czas:

Jen świetnie się bawi z Davidem, dlatego zależy im, aby było to dyskretne. Ostatnią rzeczą, jakiej chcą, jest grupa fanów skaczących z klifu, jeśli coś nie zadziała.

Jak myślicie, Jennifer Aniston i David Schwimmer mają szanse na wspólną przyszłość?


Jennifer Aniston i David Schwimmer w 2001 roku

Jennifer Aniston i David Schwimmer w 2001 roku

Jennifer Aniston i David Schwimmer w serialu

Jennifer Aniston i David Schwimmer w serialu "Przyjaciele"

Jennifer Aniston i David Schwimmer

Jennifer Aniston i David Schwimmer

Komentarze

  • Gość pisze:

    Niby tyle szczegółów tej ich rzekomej wizyty w winnicy ale zadziwiająco żadnego zdjęcia gdy w dzisiejszych czasach każdy ma smartfona. A szczęki to mogą tylko opaść z powodu, że ktoś uwierzy w te bzdury.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×