Jennifer Aniston i Brad Pitt za długo nie wytrzymali bez siebie. Tabloid pokazał nowe zdjęcie pary z sekretnej randki

Jennifer i Brad znowu razem

Jennifer i Brad znowu razem

Brad Pitt i Jennifer Aniston znowu razem. Tabloidy ogłosiły, że to już oficjalne, że byli małżonkowie ponownie się spotykają. Dowodem ma być wspólne zdjęcie, które wylądowało na okładce.

Odkąd Brad Pitt i Angelina Jolie prawie pięć lat temu ogłosili swój rozwód, znawcy Hollywood z zapartym tchem czekali, czy aktor wróci do Jennifer Aniston – która jest powszechnie uważana za jego jedyną prawdziwą miłość. Odkąd gwiazdor powrócił do świata singli, zaczęły krążyć plotki, a wszystkie oczy były zwrócone na byłych małżonków. Wydawało się, że ci, którzy pragną ich powrotu do siebie, nie będą musieli długo czekać. Teraz tabloidy ogłosiły, że para rzeczywiście się spotyka.

Jennifer Aniston i Brad Pitt znowu razem

Byli małżonkowie zjednoczyli się w związku z projektem, który kiedyś nazywali swoim dzieckiem. Para – która według informatorów została uwikłana w sesję pisania tego scenariusza późną nocą – niedawno podpisała dokumenty przywracające Jen jako współzałożycielkę Plan B Entertainment, firmy producenckiej, którą założyli razem w 2001 roku.

Wiadomość pojawiła się na biurkach dyrektorów Hollywood na początku tego miesiąca, za pośrednictwem krótkiego ogłoszenia na forum tylko dla subskrybentów biblii przemysłu filmowego IMDbPro. Bliski przyjaciel, który starał się, żeby się spotkali, czy to romantycznie, czy zawodowo, mówi, że są podekscytowani, że w końcu zdecydowali się na publiczne spotkanie.

Od miesięcy pracujemy razem nad kilkoma projektami, z których wiele to porzucone scenariusze, które kupili podczas małżeństwa. To bardzo sentymentalny czas dla nich obojga i pomimo wszystkiego, co się wydarzyło, bezgranicznie sobie ufają, jeśli chodzi o kręcenie filmów – mowi informator „Woman’s Day”.

Według informatora to Brad – który przejął wyłączną własność Planu B po ich rozwodzie w 2005 r. – zadał pytanie Jen.

Brad jest absolutnie zachwycony, że zaakceptowała jego propozycję ponownej współpracy, ale przekonywanie jej do zgody zajęło mu rok. Wspólne przechodzenie przez ich stare projekty było wyzwaniem. To są historie bliskie jej sercu i żadna z nich nie uszła uwagi, że wszystkie te projekty to radosne, pozytywne filmy.

Przyjaciele mówią, że Jen i Brad są niesamowicie szczęśliwi, że mogą znów razem pracować.

Spędzali czas do późna w nocy, pisząc scenariusze i opracowując nowe pomysły, a to było tylko kwestią czasu, zanim zrobili to formalnie. Zawsze byli świetnym kreatywnym zespołem – to właśnie ich do siebie przyciągnęło, a iskry lecą, jak możesz sobie wyobrazić!

Informatorzy mówią, że Jen jest zdeterminowana, aby zachować profesjonalizm między nią a Bradem.

Powrót do wspólnego biznesu to dla Jen ogromne ustępstwo. Jest bardzo ostrożna, aby nie zostać zraniona ponownie, szczególnie, że są to emocjonalne projekty, nad którymi pracują, ale cały zespół w Planie B jest absolutnie zachwycony, że wróciła.

Przyjaciele uważają, że to tylko kwestia czasu, jak ponownie między nimi zaiskrzy. A póki co Woman’s Day publikuje na okładce zdjęcie z rzekomej randki aktorów. Stara miłość nie rdzewieje?


Jennifer i Brad znowu razem

Jennifer i Brad znowu razem

Brad Pitt i Jennifer Aniston na randce

Brad Pitt i Jennifer Aniston na randce

Jennifer Aniston i Brad Pitt razem w projekcie

Jennifer Aniston i Brad Pitt razem w projekcie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×