Szukaj

Jarosław Bieniuk ma w planach sprzedaż mieszkania po Annie Przybylskiej

W życiu Jarosława Bieniuka nastąpiła wielka zmiana. Niedawno został ojcem po raz czwarty. Jednak to nie wszystko, gdyż poważnie myśli nad sprzedażą mieszkania, które kupił wraz z nieżyjącą już Anną Przybylską.
Jarosław Bieniuk, Anna Przybylska, Uwaga

Jarosław Bieniuk, Anna Przybylska, Uwaga

Jarosław Bieniuk zaledwie kilka dni temu został ojcem po raz czwarty. Jego była partnerka Martyna Gliwińska, urodziła mu syna Kazimierza. Perypetie pary są dosyć zawiłe, jednak jak donosi tygodnik Na żywo, para ostatecznie się pogodziła. Dużo jest tu pytań, gdyż media co chwilę dostarczają nowych informacji o ich intrygującej relacji.

Jarosław Bieniuk i Martyna Gliwińska

W 2016 roku Jarosław Bieniuk pierwszy raz pojawił się oficjalnie z pierwszą, nową dziewczyną po śmierci Anny Przybylskiej. Okazała się nią Martyna Gliwińska – tancerka, modelka i blogerka. Z początku sportowiec nie precyzował, czy piękna blondynka jest jego przyjaciółką, czy partnerką. W końcu przyznał jednak, że dzięki niej znów zaczął cieszyć się życiem. Najważniejsze było jednak to, że nową miłość taty zaakceptowały jego dzieci. Kilkukrotnie pojawiały się doniesienia o rozstaniach i powrotach pary. We wrześniu 2018 roku Bieniuk stwierdził, że jest sam i jest mu dobrze. Aktualnie podobno pogodził się z Martyną, zbliżyło ich do siebie ponownie wspólne dziecko.

Jarosław Bieniuk chce sprzedać mieszkanie po Annie Przybylskiej

W związku ze zmianami w życiu, były piłkarz postanowił otoczyć matkę swojego dziecka opieką i być przy niej blisko w okresie połogu.
Dlatego też, jak donosi Na żywo, zdecydował się na ważny krok w swoim życiu. Okazuje się, że Jarosław ma w planach sprzedaż mieszkania, które kupił wraz z Przybylską. Chce zacząć od nowa w dużym domu z ogrodem, gdzie mógłby zapomnieć o przykrych wydarzeniach z przeszłości. Zgodę na sprzedaż nieruchomości musi jednak wyrazić także Krystyna Przybylska, która jest matką zmarłej Anny. To ona odpowiada za majątek, który po śmierci aktorki został przepisany na jej dzieci.

Pani Krysia bardzo lubi Martynę i życzy jej i Jarkowi wszystkiego, co najlepsze. Nie ustaje też w modlitwach o spokój ich rodziny. Jeśli Jarek przekona ją do swojego pomysłu, da zgodę na sprzedaż mieszkania, które wcześniej należało w połowie do jej córki – twierdzi „Na żywo”.


Jarosław Bieniuk został ojcem

Jarosław Bieniuk został ojcem

Jarosław Bieniuk i Anna Przybylska – jak mieszkali?

Jarosław Bieniuk i Anna Przybylska – jak mieszkali?

Jarosław Bieniuk i Anna Przybylska – jak mieszkali?

Jarosław Bieniuk i Anna Przybylska – jak mieszkali?

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×