Tak Kasia Cichopek traktuje nową partnerkę Marcina Hakiela. Już wyrobiła sobie o niej zdanie

Kasia Cichopek

Kasia Cichopek

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel układają sobie życie z nowymi partnerami. Jaki wyglądają relacje Kasi z nową partnerką jej byłego męża? Szczegóły tego, jak się do siebie odnoszą mogą zdziwić wiele osób. 

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel przez 17 lat byli jedna z najpiękniejszych par w show-biznesie. Na początku roku ogłosili rozstanie, a dla fanów był to spory szok. Nic bowiem nie zapowiadało kryzysu. Formalności kończących związek dopełnili z końcem sierpnia i podczas jednej rozprawy dogadali się co do podziału majątku i opieki nad dwojgiem dzieci. Byli małżonkowie nie rzucali sobie kłód pod nogi, rozstając się w zgodzie i porozumieniu.

Każde z nich na nowo zaczęło układać swoje życie. Kasia wyprowadziła się ze wspólnie zajmowanego mieszkania, a 13-letni Adam i 9-letnia Helenka jeden tydzień spędzają ze swoją mamą, a kolejny z tatą. Nadchodzące święta Bożego Narodzenia dzieci będą celebrowały z Marcinem.

Dawno ustalili, jak będą wyglądały te dni i w jaki sposób podzielą się wówczas opieką nad pociechami. Od dawna już zatem Kasia jest świadoma tego, że po wspólnie spędzonej Wielkanocy, kolejne święta jej pociechy spędzą u swojego taty – decyzję tę byli małżonkowie podjęli razem – zdradza nasz informator.

Jaki Kasia Cichopek ma kontakt z nową dziewczyną Marcina Hakiela?

Kasia Cichopek niedawno ujawniła, że jej serce znowu jest zajęte i spotyka się z Maciejem Kurzajewskim. Jej były już mąż również nie próżnuje i jeszcze przed rozwodem pochwalił się, że w jego życiu pojawiła się nowa kobieta. Para miała poznać się przez internet, a tancerz coraz śmielej publikuje w sieci ich wspólne zdjęcia. Jaki stosunek do nowej miłości Marcina ma Kasia?

Aktorka mimo stresu, jaki ostatnio przeżyła z powodu wynurzeń byłej żony swojego ukochanego, nie traci nadziei na to, że relacje w rodzinie uspokoją się i poukładają. Pozytywnym sygnałem jest już to, że nowa dziewczyna Marcina, Dominika, jest w stałym kontakcie z Kasią i wspólnie ustalają szczegóły związane z wyjazdami dzieci do Krotoszyna. Kasia ma o niej jak najlepsze zdanie i pewność, że ta dziewczyna też ceni sobie spokój. Najważniejsze jest dla niej to, że dzieci ją lubią, a ona czule się nimi zajmuje. To wielka wartość w tych czasach – cytuje swojego informatora portal Plotek.

Wygląda na to, że panie zachowują się z wielką klasą i znalazły wspólny front – czyli dobro dzieci. W czasach, gdy medialne przepychanki w show-biznesie są na porządku dziennym, one zachowują się z wielką klasą. Taka postawa byłej i obecnej ukochanej Marcina jest godna podziwu. Fani mogą być nieźle zaskoczeni.


Marcin Hakiel z nową partnerką
Marcin Hakiel i jego partnerka - wesele

Marcin Hakiel i jego partnerka - wesele

Marcin Hakiel i jego partnerka - wesele

Marcin Hakiel i jego partnerka - wesele

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×