NewsyKasia Cichopek podjęła ważną decyzję dotyczącą syna. Oj, to na pewno zaboli Marcina Hakiela. "Emocje są jeszcze bardzo duże"

Kasia Cichopek podjęła ważną decyzję dotyczącą syna. Oj, to na pewno zaboli Marcina Hakiela. "Emocje są jeszcze bardzo duże"

Kasia Cichopek, Marcin Hakiel
Kasia Cichopek, Marcin Hakiel

30.06.2022 23:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kasia Cichopek Marcin Hakiel kilka miesięcy temu rozstali się po 17 latach związku. Para początkowo zdeklarowała się do tego, aby nie komentować sprawy. Ponadto byli partnerzy podzielili się obowiązkami, jeśli chodzi o opiekę nad małoletnimi dziećmi: Adamem Heleną. Jeden tydzień spędzają one z mamą, a drugi z tatą.

Niestety relacje rodziców pociech z czasem mogły się trochę ochłodzić. Marcin poszedł do programu Oli Kwaśniewskiej, w którym sugerował, że w życiu jego żony pojawił się inny mężczyzna. Dodatkowo zamieścił później w social mediach kilka wypowiedzi, odebranych przez internautów jako zaczepki w stronę Kasi. Spore zamieszanie wywołały też słowa tancerza o tym, że ma spore powodzenie wśród przedstawicielek płci przeciwnej.

Mam trochę propozycji na Instagramie (śmiech). Kumple się teraz ze mnie śmieją, że jestem jednym z bardziej znanych rozwodników. Nie nadążam czasem z odpisywaniem. (…) To jest do mnie novum. Kilka dni po opublikowaniu oświadczenia (o rozstaniu) zaczęły do mnie przychodzić wiadomości. Najpierw było po dwadzieścia. Kiedyś było po sto ileś. Dostaje wiele ciężkich historii. Po tym, co ja u siebie opublikowałem, pisze do mnie bardzo dużo kobiet. Mówią o tym, co przeżyły. Muszę przyznać, że moja historia nie jest ciężka (w porównaniu z nimi). Z niektórymi porozmawiałem. Nawet gdzieś na jedną kawę się spotkaliśmy – wyznał.

Jeden z tabloidów zasugerował, że relacje między Kasią a Marcinem nie są najlepsze.

Kasia Cichopek nie zaprosiła Marcina Hakiela na urodziny syna

Na początku lipca syn byłej pary, Adam, skończy 13 lat. Cichopek już zaplanowała jego imprezę urodzinową. Mają się na niej pojawić jej rodzice i brat. Zabraknie jednak taty chłopca. Tak przynajmniej donosi plotkarski tygodnik Świat i Ludzie.

Emocje są jeszcze bardzo duże, to nie jest dobry czas na świętowanie razem tak ważnej i pełnej wspólnych wspomnień uroczystości – znajoma aktorki powiedziała gazecie, dodając, że wciąż jest w niej sporo "żalu i rozgoryczenia".

Hakiel oczywiście również planuje dla syna jakąś niespodziankę – donosi tygodnik.

Co myślicie na temat tej sytuacji?

  • Kasia Cichopek
  • Marcin Hakiel z dziećmi
  • Kasia Cichopek
  • Marcin Hakiel na siłowni
  • Kasia Cichopek w sandałach z Zary
  • Marcin Hakiel z dziećmi - Dzień Ojca 2022
  • Kasia Cichopek - nowy program
  • Marcin Hakiel z dziećmi
[1/8] Kasia Cichopek
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także