NewsySzczegóły rozwodu Cichopek i Hakiela. Tancerz poszedł na ustępstwa. Czego zażądała Kasia?

Szczegóły rozwodu Cichopek i Hakiela. Tancerz poszedł na ustępstwa. Czego zażądała Kasia?

Marcin Hakiel, Kasia Cichopek
Marcin Hakiel, Kasia Cichopek
Krystyna Miśkiewicz

05.04.2022 09:00, aktual.: 05.04.2022 11:33

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel byli jedną z najpiękniejszych par w show-biznesie. Małżonkowie poznali się 17 lat temu na planie Tańca z Gwiazdami. Tam wytańczyli sobie nie tylko zwycięstwo, ale też miłość. Uczucie pomiędzy nimi narodziło się na oczach fanów. Od tej pory bacznie przyglądali się oni temu, jak wygląda codzienność sławnej pary. Małżonkowie doczekali się dwojga dzieci. Razem wychowywali 12-letniego Adama i 8-letnią Helenę. 11 marca zaskoczyli fanów informacją o rozstaniu.

Drodzy, Podjęliśmy razem decyzję o rozstaniu. 17 lat za nami, wiele wspaniałych chwil, za które sobie dziękujemy. Mamy cudowne dzieci i ze względu na nie, prosimy o uszanowanie naszej i ich prywatności. Jest to jedyne nasze oświadczenie w tej kwestii i nie będziemy tego komentować. Katarzyna Cichopek-Hakiel i Marcin Hakiel.

W social mediach równocześnie opublikowali stosowne oświadczenia, w których zakomunikowali o podjętej decyzji. Dla fanów, a nawet ich znajomych z show-biznesu był to spory szok. Wcześniej nie pojawiały się żadne wzmianki o kryzysie, Hakielowie cały czas uchodzili za wzorowe małżeństwo.

Rozprawa rozwodowa Kasi Cichopek i Marcina Hakiela

Po rozstaniu Kasia na chwilę zniknęła z social mediów, jednak po przerwie wróciła z uśmiechem na twarzy i zupełnie nową energią. Jej mąż cały czas aktywnie prowadził profil i zdradzał fanom, jak źle się czuje. Nie był w najlepszym stanie i wyjawił, że musi skorzystać z pomocy terapeuty. Wiadomo już, że gwiazda serialu M jak Miłość wyprowadziła się z mieszkania, które zajmowała wspólnie z mężem, na czym przyłapali ją paparazzi.

Gwiazdorska para już wcześniej miała zgodnie podzielić się majątkiem, o czym informował jeden z tabloidów. Nie robili sobie też problemów z opieką nad dziećmi, które przez jeden tydzień mają mieszkać z mamą, a przez kolejny z tatą. Teraz Hakiela i Cichopek czeka rozprawa rozwodowa. Podobno podczas tej również mają nie robić sobie pod górkę i zakończyć wszystko podczas jednej wizyty w sądzie.

Została tylko jedna wizyta w sądzie i po małżeństwie - zdradza Super Expressowi znajomy pary.

Marcin miał zgodzić się na wszystkie warunki stawiane przez żonę i nie chce orzekania o winie. Teraz najważniejsze ma być dobro i spokój Adama i Heleny.

Ze względu na dobro dzieci nie zamierzają walczyć w sądzie. Marcin nie chce orzekania o winie. Zgodził się na wszystkie warunki Kasi. Najważniejszy jest dla niego spokój dzieci - zdradza znajomy pary Super Expressowi.

Wygląda na to, że małżonkowie próbują rozstać się z klasą i nie mają zamiaru przedłużać tych ciężkich dla całej rodziny chwil. Poniżej przypominamy wywiad małżonków, którego udzielili nam kilka miesięcy temu. Wtedy jeszcze nie było mowy o rozwodzie.

  • Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel - ostatnie wspólne zdjęcia
  • Marcin Hakiel i Kasia Cichopek
  • Kasia Cichopek i Marcin Hakiel
  • Kasia Cichopek i Marcin Hakiel
  • Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel
  • Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel 11. urodziny Adama
  • Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek - Gwiazdy świętują Dzień Dziecka 2020
[1/7] Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel - ostatnie wspólne zdjęcia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także