Tak będą wyglądały święta Kasi Cichopek. Wiadomo z kim jej dzieci spędzą Boże Narodzenie. Razem z Marcinem Hakielem podjęli trudną decyzję

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel

Kasia Cichopek Wielkanoc spędziła z dziećmi na Malediwach. Jak będą wyglądały jej święta Bożego Narodzenia? Czeka ją bolesne rozstanie z dziećmi? Gwiazda już dawno ustaliła to z byłym mężem.

Kasia Cichopek na początku roku ogłosiła, że po 17 latach wspólnego życia rozstaje się ze swoim mężem Marcinem Hakielem. Małżonkowie opublikowali w sieci jednobrzmiące oświadczenia, w których oznajmili trudną decyzję. Fani byli w sporym szoku, ponieważ wcześniej nikt nie podejrzewał, że mierzą się z kryzysem. Zawsze byli stawiani za wzór idealnej pary w show-biznesie. Ich małżeństwo ostatecznie dobiegło końca 25 sierpnia. Rozstali się podczas pierwszej rozprawy bez zbędnych afer.

Wiadomo, że dogadali się już wcześniej co do podziału zgromadzonego przez lata majątku, a także opieki nad dziećmi. Wspólnie wychowywali: 13-letniego Adama i 9-letnią Helenkę. Ich pociechy według tego, co ustalili jeden tydzień mają spędzać z mamą, a jeden z tatą. Jak będą wyglądały ich święta Bożego Narodzenia?

Kasia Cichopek spędzi Boże Narodzenie bez dzieci?

Kasia i Marcin definitywnie rozstali się na kilka tygodni przed Wielkanocą, a święta wówczas dzieci spędziły razem ze swoją mamą. Wspólnie z nią wybrały się w egzotyczną podróż na Malediwy. Jak donosi informatorka Super Expressu w związku z tym to Marcin będzie mógł spędzić z nimi Boże Narodzenie.

Marcin z wielką przyjemnością zajmie się dziećmi w czasie świąt – mówi informator tabloidu.

Tabloid podał również, że Boże Narodzenie planuje spędzić u boku Macieja Kurzajewskiego i to z dala od kraju. Para ma razem wyjechać.

Kasia i Maciek planują wyjazd na Boże Narodzenie. Nie chcieli jeszcze ujawnić, gdzie tym razem polecą. Ale chcą, żeby to były bardzo romantyczne święta. Zawsze ciekawie jest je spędzić w innym kraju – zdradza znajoma pary.

Świąteczne mają być dla Kasi tradycją i uwielbia w ten sposób celebrować te wyjątkowe dla rodziny dni. Podobno prezenterka już wie, że kolejną Wielkanoc również spędzi z dziećmi z dala od Warszawy.

Kasia lubi wyjeżdżać na święta. To już tradycja, że w każdą Wielkanoc wyjeżdża gdzieś z dziećmi. Tak było w tym roku i tak samo będzie w kolejnym – dodała znajoma Cichopek.

Postanowiliśmy sprawdzić informacje przekazane przez gazetę. Jak udało się dowiedzieć Jastrząb Post ustalenia co do świąt Bożego Narodzenia zostały już dawno zaplanowane przez rodziców Adama i Helenki. Kasia i Marcin mieli przy rozwodzie podpisać u notariusza harmonogram związany z ważnymi uroczystościami, świętami i dniami wolnymi.

Dawno ustalili, jak będą wyglądały te dni i w jaki sposób podzielą się wówczas opieką nad pociechami. Od dawna już zatem Kasia jest świadoma tego, że po wspólnie spędzonej Wielkanocy, kolejne święta jej pociechy spędzą u swojego taty – decyzję tę byli małżonkowie podjęli razem – zdradza nasz informator.

Kasi zdecydowanie nie jest łatwo w związku z rozłąką z pociechami w tym szczególnym dniu, ale wiadomo, że będą mogli nadrobić ten czas. Jak zatem Kasia spędzi Boże Narodzenie? Pozostaje czekać na jej deklarację w tej sprawie.


Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski

Katarzyna Cichopek i Helena żegnają Adama

Katarzyna Cichopek i Helena żegnają Adama

Komentarze

 • Gość pisze:

  Nie wiem o co chodzi w tych wszystkich komentarzach Rodzice mimo rozwodu potrafią porozumieć się co do opieki nad dziećmi Pan Marcin nie jest pozbawiony praw rodzicielskich żeby nie mógł spędzić akurat tych świąt z dziećmi tym bardziej że wielkanocne dzieci spędziły z mamą. Tyle się mówi i pisze o prawach ojca o prawie do kontaktu z dziećmi a kiedy dwoje ludzi potrafi się porozumieć w tej kwestii to też jest źle Nie jest to pierwszy przypadek że rodzice po rozwodzie dzielą się opieką nad dziećmi bez awantur w spokoju i dzieci spędzają nie tylko święta z mamą ale także z ojcem bo ojciec jeżeli nie jest pozbawiony praw ma takie samo do tego prawo

 • Gość pisze:

  Nie nadrobi straconego czasu bez dzieci. Ona jest po prostu samolubem. Stawia tylko na siebie.nue liczy się nikt i nic. Postarzała się bez makijażu wygląda jak alkoholiczka.

  • Gość pisze:

   Warto zobaczyć fotkę Kaśki ciopkowatej pod Dyskontem..okropnie brzydka naturalnie fatalnie wygląda na 60 lat..makijaż foty z daleka czynią cuda.Brxydka Kaśka w rzeczywistości paskuda.Z tą jej uroda to przesada..gdy zla tak samo brzydka jak cholera.Foto Schopenhauer czyni cuda.Dno i wodorosty szybko się zestarzała.

  • Gość pisze:

   Tak wygląda fatalnie na 60 łatkę na tym foto i gdy zla..kto stare babsko zapłodni.Wygladem odstraszy kurzaja.

 • Gość Elżbieta pisze:

  Tak bardzo kocha dzieci,że ich zostawia ,aby spędzić święta tylko z kochankiem.

 • GośćBasia pisze:

  Teraz znowu pojadą do jakiegoś świętego miejsca i Kasia będzie leżała krzyżem

  • Gość pisze:

   Oczywiście będzie leżała z dopa do góry by ja kurzaj mógł przeleciec. Jakie to prymitywne babsko.

 • Gość Aga pisze:

  Mamy 2 dni świąt podziela się skąd u was taka wyprzedzającą wiedzą dzieci kochają mamę itate dajcie już im spokój

 • GośćPolka pisze:

  Na pewno do Betlejem pojadą na Boże Narodzenie.

 • Lula pisze:

  Ja już mam dość słuchania i czytania na temat Cichopek i jej nowego pantnera,kurcze przestańcie się interesować prywatnym życiem kogoś no że chyba mają z tego kożyści finansowe i pozwalają na to .Cały fb i media zawalone tym syfem .Niech im się szczęście ułoży tak jak by chcieli .Zawsze jest do 3 razy szansa .

 • Ula pisze:

  Wow. Cichopek czyli nastepny Antos i Chajzer. Po trupach do szczęścia. Jak to kiedyś jej dzieci przeczytają a chyba już czytają…….

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×