NewsyKasia Cichopek zaraz po rozwodzie zwróciła się do Marcina Hakiela. Nie każdy miałby odwagę na taką szczerość. Brawo!

Kasia Cichopek zaraz po rozwodzie zwróciła się do Marcina Hakiela. Nie każdy miałby odwagę na taką szczerość. Brawo!

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel
Kasia Cichopek i Marcin Hakiel

26.08.2022 08:40, aktual.: 26.08.2022 15:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Marcin Hakiel Kasia Cichopek poznali się na planie Tańca z Gwiazdami, gdzie ich znajomość szybko przerodziła się w miłość. Para pobrała się w 2008 roku w Zakopanem. Doczekała się dwojga dzieci: Adama Heleny. Kilka miesięcy temu ich rodzice przekazali smutne wieści opinii publicznej. We wspólnym oświadczeniu poinformowali o zakończeniu związku:

Drodzy, Podjęliśmy razem decyzję o rozstaniu. 17 lat za nami, wiele wspaniałych chwil, za które sobie dziękujemy. Mamy cudowne dzieci i ze względu na nie, prosimy o uszanowanie naszej i ich prywatności. Jest to jedyne nasze oświadczenie w tej kwestii i nie będziemy tego komentować. Katarzyna Cichopek-Hakiel i Marcin Hakiel.

Pierwsze tygodnie po rozstaniu były napięte. Tancerz poszedł do jednego z programów TVN, aby opowiedzieć o kulisach rozstania. Posunął się wtedy do zasugerowania, że w życiu jego żony pojawił się inny mężczyzna, mówiąc:

Chyba najtrudniejszy moment, który w tej całej sytuacji był taki, to moja była partnerka od jakiegoś czasu prosiła już o wolność, więcej wolności, przestrzeni. Ja jej to dałem, no a pewnego dnia się okazało, że ta wolność ma imię. To jest coś, na co nie byłem przygotowany i wydaje mi się, że na takie coś nie można być przygotowanym po prostu. Bo gdzieś przez te 17 lat zawsze ją kochałem i dogadywaliśmy się.

Kasia nie zamierzała iść z mężem na kurs kolizyjny. Byli partnerzy dogadali się ws. opieki nad dziećmi i podziału majątku. Wczoraj odbyła się pierwsza i ostatnia rozprawa rozwodowa pary, podczas której unieważniono małżeństwo. O jej wyniku poinformowaliśmy jako pierwsi.

Kasia i Marcin uzyskali rozwód. Rozstali się za porozumieniem stron. Para uzgodniła szczegóły rozwodu znacznie wcześniej, więc o kłótniach i jakichkolwiek oskarżeniach nie było mowy – Aldona Wleklak (agentka Cichopek) powiedziała w rozmowie z Jastrząb Post.

Kasia Cichopek do Marcina Hakiela na chwilę po rozwodzie

Sprawę podchwyciły inne media. W dzisiejszym Super Expressie znalazł się tekst poświęcony rozwodowi. Jego autor przekazał, że Cichopek i Hakiel podtrzymali wcześniejsze ustalenia. Znajoma prezenterki TVP przekazała:

Ze względu na dzieci nie chcieli toczyć ze sobą wojny. Szczęśliwie rozwiedli się na pierwszej rozprawie. Przebieg rozprawy był bardzo spokojny.

SE skontaktowało się z główną zainteresowaną, która podziękowała Marcinowi za 17 lat wspólnego życia i dwoje dzieci. Ponadto pożyczyła mu szczęścia i powodzenia:

Cieszę się, że oboje zgodnie doprowadziliśmy sprawę rozwodową do końca. Dziękuję Marcinowi za 17 wspólnych lat i dwoje wspaniałych dzieci. Życzę mu szczęścia i powodzenia. A ja zaczynam nowy rozdział w życiu. Z radością patrzę w przyszłość. Dziękuję z całego serca mojej rodzinie i przyjaciołom za wsparcie.

Raczej mało która osoba zdobyłaby się na tak piękne słowa zaraz po rozwodzie. Jesteśmy pod wrażeniem! Zarówno Kasi, jak i Marcinowi - życzymy pogody ducha.

Marcin Hakiel pozuje dzień przed rozprawą rozwodową
Marcin Hakiel pozuje dzień przed rozprawą rozwodową
Kasia Cichopek stosuje retusz?
Kasia Cichopek stosuje retusz?
Marcin Hakiel
Marcin Hakiel
Kasia Cichopek - jesienna ramówka TVP
Kasia Cichopek - jesienna ramówka TVP
Marcin Hakiel - post po rozwodzie
Marcin Hakiel - post po rozwodzie
Kasia Cichopek pozuje z wężem
Kasia Cichopek pozuje z wężem
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także