To ostateczna zdrada Harry’ego. Po tym, czego się dopuścił, książę Karol zrobi z nim porządek? „Będzie dużo gorzej”

Harry zdradził Karola

Harry zdradził Karola

Książę Karol podejrzewa, że Harry jest autorem wszystkich przecieków na temat afer z udziałem następcy tronu, które ostatnio dostały się do prasy. Dlaczego tak uważa?

Trudno wyobrazić sobie gorszy czas, na wyjście na jaw listy skandali z udziałem księcia Karola. W ciągu ostatnich kilku miesięcy powiązano go z trzema druzgocącymi zarzutami o przerzucanie brudnych pieniędzy przez jego biuro – a wszystko to w tym samym czasie, gdy jest o krok od bycia królem po 73 latach oczekiwania. W zeszłym tygodniu został oskarżony o przyjmowanie gotówki od brata terrorysty Osamy bin Ladena, oprócz niedawnych oskarżeń, że w latach 2011-2015 przyjął walizkę pełną gotówki od katarskiego szejka. Michael Fawcett, były asystent następcy tronu, został zmuszony do rezygnacji po informacji, w której rzekomo zaoferował saudyjskiemu biznesmenowi obywatelstwo brytyjskie i tytuł – przyznany w 2016 r. – w zamian za darowizny na rzecz Fundacji Księcia.

Karol zaprzecza jakimkolwiek wykroczeniom – ale informatorzy mówią, że spadkobierca głowi się, dlaczego wszystkie te historie wychodzą właśnie teraz!

Karol podejrzewa Harry’ego o ujawnianie skandali z jego udziałem

Książę Karol ostatnio nie ma łatwego czasu. Elżbieta II podupadła na zdrowiu, jego koronacja zdaje się zbliżać wielkimi krokami, a on w centrum kilku afer.

Karol nie jest paranoikiem, ale nie można zaprzeczyć, że jego obawy mogą być prawdziwe, że ktoś ujawnia te historie, aby zrujnować jego przyszłe rządy – mówi źródło Woman’s Day.

Podczas gdy książę nie chce tego powiedzieć głośno, osoby z jego otoczenia ujawniają, że jedyną osobą, która tak publicznie z nim walczy, jest Harry. Rzeczywiście, jego najmłodszy syn, przyłożył się do afery Fawcetta, a niedawno ogłosił, że wyraził obawy o motywy Marei Mubaraka bin Mahfouza w 2015 r., po tym, jak ten próbował przekazać miliony na cele charytatywne.

Do tego nie chce dać Karolowi żadnego wglądu w jego pamiętnik, który niedługo zostanie opublikowany. Podczas gdy doradcy pałacowi próbują złagodzić podejrzenia następcy tronu, ten nadal nie jest przekonany, że jego syn, który zabiega o uwagę mediów, nie jest zamieszany w przecieki dotyczące jego błędów.

Karol obawia się, że to tylko wierzchołek góry lodowej. Kiedy pamiętnik Harry’ego wyjdzie w Boże Narodzenie, spodziewa się, że będzie dużo gorzej.

Myślicie, że Karol ma rację?


Harry zdradził Karola

Harry zdradził Karola

Książę Karol zwrócił się do Elżbiety II

Książę Karol zwrócił się do Elżbiety II

Meghan Markle i książę Harry w siedzibie ONZ w Nowym Jorku

Meghan Markle i książę Harry w siedzibie ONZ w Nowym Jorku

Komentarze

 • Docent Furman pisze:

  I tak Czarls już dawno temu wydziedziczył marnotrawnego synka…

 • Gośćgrazka pisze:

  Królem powinien zostać William.Mlody,mogący być ozdobą royalsow,nie tak jak Karol

  • Gość pisze:

   Ozdobą royalsow????
   Jaja sobie robisz. W BRK Willuś uchodzi za choleryka i frustrata, który ciągle czuje się obrażony i reaguje jak dupek. Nawet ojciec jak tylkooze ucieka od bezpustedniej konfrontacji z nim.

  • Gość pisze:

   Ty się lepiej zastanów za kogo uchodzi w BRK rudy i jego wycieraczka.
   Frustrat i dupek to zbyt łagodne określenia dla harrego, który obrzuca rodzinę z powodu powycieranego śmiecia

 • Maria pisze:

  Żeby się paliło, waliło nigdy nie robi się we własne gniazdo.To świadczy o tym że nie można ufać komuś kto sprzedaje swoich dla własnych korzyści.Kiedyś jeszcze za nimi zatęskni więc niech nie pali mostów aby mieć możliwość powrotu.

  • Gość123 pisze:

   Tak się robi jak jest się czarnym baranem w bylej rodzinie . Pogonic na dziesiaty zagon , zerwać wszelkie kontakty z baranica i baranem . A jak coś naskrobia podać do sądu za znieslawienie . Jak megan naleje sie smoły w uszy to usiadzie na d…z mezulkiem. . przecież Karol może wiele , więc niech usadzi rudego i megan .

  • Gośćlecht pisze:

   Uważasz że można brudy i skandale zamiatać pod dywan ? Karol wielokrotnie udowodnił że jest dupkiem do kwadratu. Zdradzał anioła lady Di i związał się potworem Camilą. Karol to wyjątkowy burak pewnie Hary ma żal do ojca że rozwalił rodzinę i zabił mu matkę.

 • GośćJanka pisze:

  Zaiste !!!

 • Gość pisze:

  A ja bym Harremu zrobiła test dna

 • Royal Family Observer pisze:

  Faktycznie, że to Middletonowie mogą mieć w tym największy interes… Ale H może nienawidzić K, za to, co zrobił jego matce, czyli D. Nie musi też tak jak William być poprawny i podlizywać się K, jako jego następca. H jest już właściwie uwolniony od rodziny i nie musi się z nią liczyć, bo jemu ewentualna korona juz naprawdę nie grozi, wobec faktu, że W ma już 2 synow, którzy po W są przed H w kolejce do tronu. Jeśli jednak te zarzuty przeciwko K znajdą się w książce, czyli pamiętniku H – będzie to jednak potwierdzenie zemsty H na K za matkę, czyli D.

  • Elżbieta pisze:

   Oj obyś się nie zdziwił. Megan zagięła parol na tron angielski. Ona dyskredytuje po kolei wszystkich członków rodziny królewskiej, gra swoimi dziećmi na uczuciach sędziwej królowej.

  • Gość pisze:

   Elka, weź co dla ochłody…

  • Maria pisze:

   Żeby się paliło, waliło nigdy nie robi się we własne gniazdo.To świadczy o tym że nie można ufać komuś kto sprzedaje swoich dla własnych korzyści.Kiedyś jeszcze za nimi zatęskni więc niech nie pali mostów aby mieć możliwość powrotu.

  • Gość pisze:

   Elżbieta, jedyna osobą w tej rodzinie, która Meghan zdyskredytowala jest Harry. Kiedyś lubiany i szanowany, teraz pantofel i posmiewisko.
   A królowa ma kogo obdarzac uczuciami; h&m mają rude, nieudane dzieci, najbrzysze w rodzinie

 • Ilona pisze:

  Brawo Harry Czas odpatynowac Karola Diana byłaby dumna z takiego syna

 • Gość pisze:

  To nie Harry ma interes w dyskredytowania Karola, tylko Middletonowie, którzy dwója się i Troja, żeby Kate stała się królewska małżonka, zanim William całkiem się z nią rozstanie.

  • Gość pisze:

   Skąd pomysł, że K&W się rozstana?
   Prędzej Harry odzyska rozum i wykopie to swoje stare, wielkie pudło 🙂
   Odzyskalby też w ten sposób sympatię i szacunek rodziny i Brytyjczyków 🙂

  • Gość pisze:

   Nie wiem po co .On i tak zostanie królem po ojcu.Ale Harry może wyelminowac ojca a potem atakować brata. Megan już uknula intrygę jak zostać królową. Nic jej się tak nie marzy jak korona królowej.

  • Gość pisze:

   Bzdura on i tak zostanie królem.

  • Gość pisze:

   Owszem, William i tak zostanie, ale kiedyś tam, nie wiadomo z jaka kobieta u boku, a może z żadną. Nie jest tajemnicą że Adelaide Cottage jest tylko dla Kate. Oni nie mieszkaja razem już od prawie dwóch lat, teraz sprawę załatwiono czteropokojowym domkiem dla Kate, z którego ma kilka minut do matki. Middletonom do kupna domu William dołożył 10 mln, najprawdopodobniej ze spadku po matce, bo on nie ma swojej kasy, na życie dostaje od ojca.
   Od dłuższego czasu trwały negocjacje, bo Kate chciała jakiś pałac, ale ani królowa, ani Karol się nie zgodzili.
   Adelaide Cottage media nazywają domem separacyjnym.
   Dlatego Middletonowie wiele by zrobili, żeby Karol został pozbawiony tronu, i William już teraz dostałby koronę z wciąż jeszcze obecną małżonka
   W normalnej sytuacji zanim William zasiądzie, to Kaśki już przy nim nie będzie i to, o co przez całe życie Carole walczyła pazurami, sie nie ziści.

  • Gość pisze:

   Sobie zrób dna i obyś się nie zdziwiła

  • Gość pisze:

   Przecież niedawno pisałaś, że są w separacji od roku. Jak ten czas szybko leci.
   Dasz linka do tych urojen? 🙂

  • Gość pisze:

   Może Ci się osoby pomylily. Piszę co pisze i robię to na ten temat pierwszy raz.
   A taki wybieg, że czepiasz sie komentującego zamiast odnieść się do niewygodnego komentarza, to jest typowy wybieg szczura zagonionego do kąta:)

  • Gość pisze:

   Ale linka nie podałaś, szczurzyco 🙂
   Daj spokój głupia hejterko, tylko ty wypisujesz tutaj bzdury o rzekomej separacji, tylko ci matematyka sprawia trudności, raz jest to rok, raz półtora, potem znów rok i dwa 🙂
   Twój komentarz nie jest niewygodny, jest wytworem głupiego i parszywego trolla, czyli fanki meg 🙂

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×