Szukaj

Syn Edyty Górniak to już poważny kawaler! Dumna mama zabrała swojego przystojniaka na szalone ferie! Wyglądają razem jak rodzeństwo!

Edyta Górniak i Allan Krupa na feriach

Edyta Górniak i Allan Krupa w górach

Edyta Górniak zabrała swojego syna Allana Krupę na ferie w polskie góry. Szczęśliwa mama z synkiem szaleją na stokach wyglądając razem jak rodzeństwo.

Edyta Górniak nigdy nie ukrywała, że najważniejszym mężczyzną w jej życiu jest syn Allan. Gwiazda jest bardzo blisko związana z nastolatkiem, uczestniczy właściwie w każdym jego życiowym wyzwaniu. Nastolatek wybrał już swoją drogę – ma zamiar zostać zawodowym wojskowym. Jak sam twierdzi, militaria kręcą go od dawna. Zatem chłopak podjął naukę w podwarszawskim liceum wojskowym, gdzie szlifuje swoją wiedzę na temat wojskowości.

Obecnie nastolatek ma ferie, zatem czas wolny od nauki spędza ze swoja ukochana mamą. Edyta Górniak już wcześniej wszystko zaplanowała, rzadko spędza czas z zajętym nauką Allanem, więc ferie należą tylko do niej. Piosenkarka zabrała swoją pociechę w polskie góry, gdzie wśród pięknych okoliczności przyrody Allanek z Edytą Górniak oddają się sportom zimowym.

Edyta Górniak wreszcie ma swojego syna na dłuższą chwilę. Tym szczęśliwym faktem gwiazda pochwaliła się na Instagramie, wstawiając słodkie zdjęcie z synem:

Świąteczna przerwa z moim chłopcem – napisała Edyta.

Na zdjęciu Edyta jest bez makijażu, wygląda znakomicie, niektórzy fani skandują, że gwiazda wygląda jak siostra Allana. Pod zdjęciem diwy z synem pojawiła się lawina miłych komentarzy:

  • Edyta ładnie wyglądasz
  • Słodziaki
  • Edytko wyglądasz tak dziewczęco
  • Tak pięknie razem wyglądacie
  • NAJPIĘKNIEJSZA ISTOTA NA ŚWIECIE
  • Jak rodzeństwo
  • Cudowne zdjęcie
  • Pani Edytko, uwielbiam Panią!

Zobaczcie, jak młodo wygląda Edyta Górniak w towarzystwie swojego synka.

Edyta Górniak zmienia swoje życie. Pomaga jej w tym Allan Krupa

Edyta Górniak wystąpiłaby na koncercie „Artyści przeciw nienawiści” tylko pod jednym warunkiem. Doda nie spełniła go [WIDEO]

Tylko Edyta Górniak potrafi zrobić takie cuda z truskawką! Ten widok rozpalił internet do czerwoności!


Czy lubisz Edytę Górniak?

×