NewsySyn Edyty Górniak przerobił jej wielki przebój. Wrzucił aranżację do sieci, a co na to jego mama? Odpowiedź nie pozostawia złudzeń

Syn Edyty Górniak przerobił jej wielki przebój. Wrzucił aranżację do sieci, a co na to jego mama? Odpowiedź nie pozostawia złudzeń

Edyta Górniak
Edyta Górniak
Krystyna Miśkiewicz

06.11.2022 10:00, aktual.: 06.11.2022 16:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Edyta Górniak to gwiazda, która od kilku dekad robi zawrotną karierę w show-biznesie. Na swoim koncie ma niezliczoną ilość hitów, które podbiły serca fanów. Koncertując, zwiedziła spory kawałek świata. Przez kilka lat mieszkała też w USA.

Tuż po tym, jak zaczęła się pandemia, postanowiła wrócić do kraju. Najpierw zamieszkała w Krakowie, po czym przeprowadziła się do willi na Podhalu. W momencie, gdy zakończyły się covidowe obostrzenia, gwiazda ruszyła w świat. Najpierw zawitała do swojej ukochanej Tajlandii, a stamtąd poleciała do Dubaju.

W kraju czeka na nią ukochany syn Allan. Nastolatek jest owocem jej małżeństwa z Dariuszem Krupą. Rodzinne szczęście nie trwało jednak zbyt długo. Związek zakończył się rozwodem w atmosferze skandalu. Od tej pory gwiazda sama wychowywała jedynaka, a ten szybko się usamodzielnił. Od jakiegoś czasu mieszka sam i rozwija się w kierunku muzyki.

Syn Edyty Górniak przerobił jej piosenkę

Syn Edyty Górniak kilka miesięcy temu obchodził 18. urodziny. Z tej okazji jego mama zdecydowała się na bardzo nietypowy prezent. Nastolatek miał okazję nakręcić pierwszy własny teledysk. Na tym jednak nie poprzestał i w sieci pojawiają się kolejne utwory jego autorstwa, a tworzy pod pseudonimem Enso. Syn wokalistki zdobył już swoje grono fanów i być może z czasem przyjdzie mu zrobić karierę na miarę jego mamy.

Jak na razie pokazał fanom próbkę swoich umiejętności aranżacyjnych, przerabiają hit Edyty, Your High / NIGHT. Dodał do niego inny podkład muzyczny i tym samym stworzył zupełnie nowy utwór. Wszystkim pochwalił się w social mediach.

Jego mamie na pewno spodobało się, to jak zmienił jej piosenkę, ponieważ postanowiła opublikować aranżację syna na swoim profilu na Instagramie, dzięki czemu mogło usłyszeć to jeszcze więcej osób. Poniżej przypominamy wielki hit gwiazdy w oryginale. Która wersja bardziej wam się podoba?

  • Edyta Górniak - Allan przerobił jej piosenkę
  • Edyta Górniak i Allan Krupa
  • Allan Krupa i Edyta Górniak w 2017 roku
  • Edyta Górniak narzeka na to, że Allan dalej pali
  • Edyta Górniak narzeka na to, że Allan dalej pali
  • Edyta Górniak z Viva Comet (2012)
  • Edyta Górniak i Allan Krupa w 2012 roku
  • Edyta Górniak i Allan Krupa
  • Edyta Górniak i Allan Krupa przed studiem "Dzień Dobry TVN"
[1/9] Edyta Górniak - Allan przerobił jej piosenkę
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także