Była dziewczyna Aviciego przyczyniła się do jego śmierci?! Rzekomo wykorzystywała Tima dla sławy i pieniędzy! Wreszcie zabrała głos!

DJ Avicii, ostatnie smsy

Była dziewczyna Aviciego odpiera atak internautów

Od samobójczej śmierci popularnego dj Aviciego w mediach pojawiło się mnóstwo spekulacji dotyczących jego tajemniczego życia. W temacie tragicznej śmierci muzyka wypowiedzieli się już prawie wszyscy, jego przyjaciele, rodzice oraz fani. Obecnie głos zabrała także była dziewczyna Tima.

Dopiero po śmierci Aviciego fani dowiedzieli się o jego romansie z czeską modelką Terezą Kacerovą. Wszystko się wydało, gdy ta napisał smutny post na swoim profilu. W krótkiej treści wyraziła głęboki ból po stracie ukochanego. Jej post wywołał burzę wśród fanów Szweda, którzy oskarżają modelkę, że przyczyniła się do jego śmierci.

Tereza nie pozostała bierna tym pomówieniom i wydała oświadczenie, w którym odniosła się do okrutnego hejtu. Fani dj-a sugerują, że dziewczyna wykorzystała Tima dla pieniędzy:

Piszecie do mnie, że wykorzystałam Tima dla sławy i pieniędzy – napisała

W dalszej treści wyraziła swój ogromny smutek, który topi w alkoholu. Wspomniała również o swoim synku Luce, który nie rozumie co się stało z jego przyszywanym tatą:

 To jest najgorszy moment mojego życia, jestem pochłonięta smutkiem nie do opisania. W nocy budzą mnie ataki paniki, nie pamiętam dnia, kiedy nie wypiłam piwa przed umyciem zębów rano. Muszę ciągle tłumaczyć Luce, dlaczego Tim patrzy teraz na niego z nieba, ale już nigdy nie będzie się z nim mógł spotkać – dodała.

Internauci są jednak bezlitośni, twierdzą bowiem, że Avicii miał jej dosyć i dlatego popełnił samobójstwo:

A od was dostaje mnóstwo przykrych wiadomości. Piszecie, że Tim popełnił samobójstwo, bo miał mnie dość. Powinniście wstydzić tego, jak bardzo okrutni jesteście. Myślicie, że to, co piszecie pomaga mi radzić sobie z bólem, który czuję? Myślicie, że nie wracam się do każdej naszej rozmowy, każdej kłótni, każdego razu, kiedy byłam dla niego s*ką i nie zastanawiam się, czy gdybym nie zachowała się inaczej, Tim nadal by tu był?

Myślicie, że serce nie krwawi mi się za każdym razem, kiedy widzę starszego pana i myślę, że Tim nigdy nie dożyje takiego wieku? Naprawdę myślicie, że te wasze wiadomości pomogą Timowi, że Tim by tego chciał? Nawet nie macie prawa nazywać go po imieniu, o ile mi wiadomo, nie znał osobiście żadnego z was. Dla was to Avicii, dla mnie Tim – zakończyła była dziewczyna muzyka swój wpis

Co o tym myślicie? Czy internauci mają rację?

Avicii przed śmiercią błagał rodzinę o pomoc. Dlaczego mu nie pomogli?

Rita Ora nagrała z Avicim jego ostatnią piosenkę! To co z nią zrobiła po jego śmierci wzruszyło do łez wszystkich fanów!

Dopiero teraz to wychodzi na jaw. Przyjaciel Aviciego wyjawił co było bezpośrednią przyczyną śmierci dj-a: „Kiedy zobaczyłem go tamtej nocy…”


Tereza Karcerova i Avicii mieli romans?

Tereza Karcerova i Avicii mieli romans?

Tereza Karcerova i Avicii mieli romans?

Tereza Karcerova i Avicii mieli romans?

Tereza Karcerova i Avicii mieli romans?

Tereza Karcerova i Avicii mieli romans?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×