NewsyTo dlatego zmarł Avicii? Nowe doniesienia w sprawie śmierci. Jego przyjaciel namieszał w mediach

To dlatego zmarł Avicii? Nowe doniesienia w sprawie śmierci. Jego przyjaciel namieszał w mediach

Avicii – oficjalny raport w sprawie śmierci
Avicii – oficjalny raport w sprawie śmierci
Zuza Maciejewska

08.09.2018 07:00

Ta śmierć z pewnością wstrząsnęła światem muzyki. Zwłaszcza że Avicii, a właściwie Tim Bergling najprawdopodobniej popełnił samobójstwo. Chociaż od tragicznego wydarzenia minęło prawie pół roku, nadal jest to tragedia, z którą nie każdy potrafi sobie poradzić. Tim nadal jest żywy w pamięci swoich przyjaciół. Ostatnio, podczas koncertu, wspominał go jeden z nich – dj Alesso.

Panowie znali się od wielu lat. Okazuje się, że nie łączyła ich tylko miłość do muzyki:

Pochodziliśmy z tego samego miasta, chodziliśmy do tej samej szkoły. Kiedyś byliśmy blisko, potem każdy robił karierę. Ludzie podchodzą i mówią: macie wspaniałe życie.

To wspaniałe życie nie zawsze było kolorowe. Chociaż pojawiały się w nim przyjemności, muzycy ich nie zauważali. Zamykali się w domu i robili to, co uwielbiali:

Ludzie mówią: podróżujecie, zatrzymujecie się w ekskluzywnych hotelach, zarabiacie pieniądze. Ale wtedy także doświadczamy presji, stresu i wszystkich tych rzeczy. Zasadniczo jesteśmy ludźmi, którzy spędzają czas w domu, robiąc muzykę przed laptopem, nie jesteśmy tak społeczni..

Dj Alesso przyznał także, że z pewnością każdy wiedział, kim był Avicii, Jego śmierć była więc nie tylko stratą dla muzyki tanecznej, ale także dla całego świata. Mężczyzna oddał hołd przyjacielowi podczas muzycznego seta.

Dodajmy, że DJ znany jako Avicii, przy którego hitach bawiono się do białego rana na parkiecie popełnił samobójstwo 20 kwietnia 2018, prawdopodobnie używając do tego potłuczonego szkła. Ciało muzyka znaleziono w Omanie w hotelowym pokoju. DJ od lat zmagał się z problemami z alkoholem i fani spekulowali, że to właśnie on doprowadził do tej sytuacji.

  • Avicii i Tereza Kacerova byli parą
  • Avicii i Tereza Kacerova byli parą
  • Co było przyczyną śmierci dj-a Avicii?
  • DJ Avicii nie żyje
  • DJ Avicii nie żyje. Zmarł Tim Bergling
  • DJ Avicii nie żyje. Zmarł Tim Bergling
  • DJ Avicii nie żyje. Zmarł Tim Bergling
[1/7] Avicii i Tereza Kacerova byli parą
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także