Najmłodsza córka Pawła Adamowicza Teresa przyjęła I Komunię Świętą. Do sieci trafiły wzruszające zdjęcia z uroczystości

Córka Pawła Adamowicza - Teresa Adamowicz

Córka Pawła Adamowicza - Teresa Adamowicz

Młodsza córka Pawła Adamowicza, Teresa, przyjęła I Komunię Świętą. Córka tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska do sakramentu nie przystąpiła wcześniej ze względu na żałobę po zamordowanym ojcu. Do sieci trafiły urocze zdjęcia. 

Paweł Adamowicz był lubianym prezydentem Gdańska. Pomimo początkowego braku poparcia ze strony największych partii politycznych w Polsce, udało się mu zwyciężyć w wyborach samorządowych i w 2018 roku po raz kolejny stanął na czele swojego ukochanego miasta.

Z miłości do swojej małej ojczyzny i jej mieszkańców, Paweł pojawił się w styczniu podczas finału zbiórki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gdańsku. Kiedy stanął na scenie i oczekiwał na światełko do nieba, wydarzyła się tragedia – na scenę wdarł się nożownik, który śmiertelnie zranił włodarza miasta.

Zobacz: Matka zabójcy Pawła Adamowicza podjęła przełomową decyzję. Czy Magdalena Adamowicz jest na to gotowa?

I Komunia Święta Teresy Adamowicz, córki Pawła Adamowicza

Prezydent w żałobie pozostawił nie tylko swoje ukochane rodzinne strony, ale także żonę Magdalenę i dwie córki.

Młodsza córka Pawła AdamowiczaTeresa Adamowicz w minioną niedzielę przyjęła I Komunię Świętą, podczas specjalnie zorganizowanej uroczystości w gdańskiej bazylice. Dlaczego sakramentu nie przyjęła wcześniej? Wszystko przez żałobę po zamordowanym ojcu.

Magdalena Adamowicz podzieliła się na Facebooku zdjęciami z uroczystości. Wynika z nich, że dziewczynka przyjęła sakrament w miejscu, w którym został pochowany jej ojciec:

Wczoraj w naszej rodzinie przeżywaliśmy wyjątkową uroczystość. Terenia przystąpiła do Pierwszej Komunii Świętej w Bazylice Mariackiej w Gdańsku, gdzie spoczywa nasz Kochany Paweł… wyjątkowe wzruszenie i niepowtarzalne przeżycie dla naszej rodziny i najbliższych przyjaciół. Serdecznie dziękuję #IreneuszBradtke @Bazylika Mariacka w Gdańsku.

Zobacz: Magdalena Adamowicz nagrała film w miejscu potwornej tragedii. W nagraniu wdowa rozmawia ze swoim zamordowanym mężem [WIDEO]

Pod zdjęciami, na których Tereska m.in. składa kwiaty przy grobie ojca, a także pozuje w otoczeniu rodziny, pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internauci przekazywali w nich życzenia dla dziewczynki:

  • Dla Tereni dużo siły i Miłości. Jesteście świadectwem na istnienie Boga. Dziękuję Wam .
  • Tata na pewno patrzył z góry. Wszystkiego dobrego dla Tereni.
  • Bardzo przykry widok kiedy córka w białej sukience, w tak ważnym dniu kładzie kwiaty na grobie ojca… Tereniu dużo siły i łask Bożych . Masz cudowna i kochająca rodzinę!

Przyłączamy się do tych słów.

Zobacz: Żona Jurka Owsiaka wysłała poruszający SMS do Magdaleny Adamowicz po tragicznej śmierci jej męża. Znamy treść wiadomości


Magdalena Adamowicz - I Komunia Święta Teresy Adamowicz

Magdalena Adamowicz - I Komunia Święta Teresy Adamowicz

Teresa Adamowicz z gośćmi - I Komunia Święta

Teresa Adamowicz z gośćmi - I Komunia Święta

Antonina i Teresa Adamowicz

Antonina i Teresa Adamowicz

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×