Szukaj

Baron kupił Blance Lipińskiej najbardziej oryginalny prezent ever. Nigdy nie zgadniecie, co jej wręczył

Baron i Blanka Lipińska

Baron i Blanka Lipińska

Blanka Lipińska z okazji świąt dostała oryginalny prezent od Barona. O niespodziance poinformowała warszawska restauracja. Czyżby byli partnerzy znowu mieli się ku sobie?

Uczucie Blanki Lipińskiej i Barona narodziło się tuż przed wybuchem pandemii. Para długo ukrywała swoją miłość. Dopiero gdy przyłapali ich paparazzi, zdecydowali się potwierdzić spekulacje. Ku zaskoczeniu wielu intensywna i obfitująca w wiele emocji relacja zakończyła się po ośmiu miesiącach.

Autorka bestsellerów i muzyk rozstali się po wakacjach, tuż przed wspólnie zaplanowanym lotem do Egiptu. O co poszło? Powody rozłąki byli partnerzy zostawili dla siebie, ale wszystko wskazuje na to, że udało się im zachować przyjacielski kontakt. Od kilku tygodni coraz częściej udowodniają, że ich relacja znowu ma się świetnie.

Blanka i Baron coraz częściej publikują zdjęcia ze wspólnych imprez. Pisarka chętnie chwali się prezentami od swojego „eks”, a nawet staje w jego obronie jeśli wymaga tego sytuacja. Niedawno broniła go przed zarzutami Ewy Minge, która twierdziła, że ten „wiąże się z kobietami dla korzyści marketingowych”.

Teraz okazuje się, że para nie zapomniała o sobie nawet w święta.

Co Baron dał Blance Lipińskiej na święta?

Pudelek dotarł do ciekawych informacji. Opublikował screeny postów, na których możemy podziwiać prezent, jaki Baron wręczył Blance z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Juror The Voice Of Poland odwiedził swoją dawną miłość z bardzo oryginalnym podarkiem. Przygotował dla niej paczkę… z solidnym kawałem pastrami z popularnej warszawskiej restauracji.

Zdjęcie niespodzianki opublikowała knajpa, w której muzyk zrobił zakupy. Wybór produktu może nieco zaskoczyć fanów Barona, który jest zdeklarowanym wegetarianinem. Z drugiej strony – czego nie robi się dla bliskiej osoby?

Blanka nie ukrywała swojej wielkiej radości, gdy na jej stół „wjechało” tradycyjne prasowane mięso. Wszystko zrelacjonowała na Instagramie:

Jesteście najlepsi, jak pastrami to tylko od was – napisała wyraźnie podekscytowana, oznaczając miejsce, w którym można dostać jej ulubiony rarytas.

Kto wie, może w sylwestra Baron i Blanka przekażą kolejne przełomowe wieści, tym razem o powrocie do siebie?


Baron dał prezent Blance Lipińskiej

Baron dał prezent Blance Lipińskiej

Baron dał prezent Blance Lipińskiej

Baron dał prezent Blance Lipińskiej

Baron dał prezent Blance Lipińskiej

Baron dał prezent Blance Lipińskiej

Dodaj komentarz

  • Gość pisze:

    Seriously?????!!!!!! Czy to, że Baron kupił to samo jedzenie, które widziano u Blanki na stories od razu musi oznaczać, że ona je od niego dostała???? Stories Blanki z pastrami było dodane dzień przed tym jak ta knajpa dodała swoje na którym jest Baron…. Baron zapewne zrobił te zakupy dla swojej rodziny a nie dla Blanki

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×