Blanka Lipińska nie mogła dłużej patrzeć jak obrażają Barona. Stanęła w obronie i opowiedziała, co ich jeszcze łączy

Blanka Lipińska broni Barona

Blanka Lipińska broni Barona

Blanka Lipińska na swoim Instastory niespodziewanie stanęła w obronie byłego partnera, Barona. Odpowiedziała na wpis Ewy Minge. Co powiedziała?

Blanka Lipińska odniosła wielki zawodowy sukces. Dzięki powieści 365 dni szturmem wdarła się na salony, a jej książka spowodowała, że stała się bardzo popularna. Losy stworzonych przez nią bohaterów, cały czas interesują jej fanów. Opowieść o Laurze i Massimo szybko doczekała się ekranizacji. Film pod tym samym tytułem, co pierwsza część trylogii przyniósł jej jeszcze większą sławę. Pisarka uczestniczyła przy produkcji i miała na nią ogromny wpływ, dzięki temu idealnie zobrazował historię zadziwiającej miłości.

Głośno o niej było dzięki powieści, ale także związkowi z Baronem. Zaskoczyła wszystkich na początku tego roku, kiedy ogłosiła w sieci, że spotyka się z muzykiem Afromental. Padły wtedy słynne słowa:

A teraz płoń internecie… – napisała Lipińska przy pierwszym wspólnym zdjęciu w sieci.

Dzisiaj już nie są razem, ale okazuje się, że Blanka ma sporo ciepłych uczuć do byłego partnera.

Blanka Lipińska broni Barona

Blanka i Baron rozstali się kilka tygodni temu. Żadne z nich nie zdradziło, co było przyczyną zerwania. Oświadczenie Lipińskiej było prawdziwym szokiem, bo para nie szczędziła fanom wspólnych zdjęć i szczegółów prosto z domowych pieleszy. W nowym mieszkaniu pisarki muzyk miał nawet własny pokój. Relacja jednak nie przetrwała. Jeśliby jednak ktoś myślał, że byli kochankowie pałają do siebie nienawiścią, grubo się myli.

Głos w sprawie rozstania pary postanowiła zabrać Eva Minge, nie była zbyt łaskawa dla Barona. Blanka natychmiast stanęła w jego obronie.

Pani Evo Minge, dziękuję za troskę, ale mając komplet informacji na temat, na który się pani wypowiada, nie zgadzam się z niczym, co tu Pani napisała – skomentowała krótko komentarz projektantki mody, która sugerowała, że Baron wiążę się z kobietami dla korzyści marketingowych.

Potem w relacji pisarka dodała dobitnie:

Nie pozwolę nigdy na to, aby obrażać moich przyjaciół i moją rodzinę.

Zaskoczeniu, że Blanka nazwała byłego partnera przyjacielem?


Blanka Lipińska broni Barona

Blanka Lipińska broni Barona

Blanka Lipińska broni Barona

Blanka Lipińska broni Barona

Blanka Lipińska broni Barona

Blanka Lipińska broni Barona

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×