NewsyBlanka Lipińska zakończyła związek w dużych emocjach. Baron nigdy tego nie zapomni

Blanka Lipińska zakończyła związek w dużych emocjach. Baron nigdy tego nie zapomni

Blanka Lipińska i Baron
Blanka Lipińska i Baron
Zuza Maciejewska

12.10.2020 08:20, aktual.: 12.10.2020 13:38

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Blanka Lipińska i Baron spotykali się osiem miesięcy. Początkowo ukrywali swój związek, gdy fotoreporterzy przyłapali ich na wymianie czułości na jednej z polskich plaż, przestali to robić. Zaczęli publikować wspólne zdjęcia w social mediach, a także wypowiadać się głośno na ten temat. Chociaż wydawało się, że wszystko dobrze się między nimi układa, para postanowiła się rozstać.

Pisarka o tym, że ich relacja dobiegła końca, poinformowała w oficjalnym oświadczeniu wystosowanym na łamach magazynu Gala. Napisała, że będzie to jej jedyny komentarz w tej sprawie:

Tak, kilka dni temu rozstaliśmy się z Aleksandrem. To dla mnie bardzo trudny czas, który na moje szczęście spędzam z bliskimi osobami w pięknym miejscu. Wielka prośba do mediów i fanów, nie róbcie z tego sensacji, dostatecznie dużo jest we mnie bólu, który staram się ukryć. Związek dwóch osób publicznych siłą rzeczy był medialny, mam nadzieję, że rozstanie takie nie będzie. Lubię się dzielić z ludźmi pozytywną energią, natomiast cierpienie chcę przeżywać tylko w otoczeniu przyjaciół.

Blanka Lipińska i Baron się rozstali. Znajomy pary zdradza powód

Chociaż to Blanka Lipińska poinformowała o rozstaniu, muzyk na ten temat jeszcze się oficjalnie nie wypowiedział. Znacznie bardziej rozmowne są osoby z otoczenia pary. Kto zakończył tę relację? Znajomy pary jest przekonany, że to pisarka zdecydowała się na taki krok. Dlaczego? W rozmowie z Fleszem zdradza, że kierowały nią duże emocje. Uważa, że są pewne sprawy, które trudno wybaczyć:

To jeszcze świeża sprawa. Blanka zakończyła ten związek w dużych emocjach. Są rzeczy, które trudno wybaczyć — komentuje znajomy pary.

Gdy media obiegły informacje o końcu związku Lipińskiej i Barona, pisarka właśnie doleciała do Egiptu, gdzie wybrała się na dwutygodniowe wakacje. Spędza mnóstwo czasu z przyjaciółmi, o czym chętnie informuje w sieci.

Blanka Lipińska i Baron
Blanka Lipińska i Baron
Blanka Lipińska i Baron
Blanka Lipińska i Baron
Blanka Lipińska i Baron wybrali się na randkę
Blanka Lipińska i Baron wybrali się na randkę
Blanka Lipińska i Baron
Blanka Lipińska i Baron
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także