Blanka Lipińska i Baron rozstali się! Oficjalne oświadczenie kończy szczególna prośba

Blanka Lipińska i Baron rozstali się

Blanka Lipińska i Baron rozstali się

Blanka Lipińska i Baron rozstali się. Aktorka bestselleru 365 dni wydała oficjalne oświadczenie, które kończy wyjątkową prośbą do swojego eks-partnera. Przepełnia ją ogromny ból.

Blanka Lipińska od ponad roku jest na fali popularności. Pisarka, która stworzyła trylogię 365 dnipewnym krokiem weszła do show-biznesu. Zaczęła bywać na branżowych imprezach, udzielać wywiadów, a jej konto w social mediach przyciągnęło mnóstwo fanów. Z zainteresowaniem śledzili nie tylko jej karierę, ale także życie prywatne.

Kiedy autorka bestsellerów rozstała się ze swoim poprzednim chłopakiem Maciejem, wszyscy spekulowali, że jej serce zostało zajęte przez kogoś innego. Kilka miesięcy później w mediach pojawiło się pierwsze wspólne zdjęcie Blanki i Barona – gitarzysty zespołu Afromental. Zakochani bardzo długo ukrywali to, co ich łączy. Kiedy o ich związku zaczęło się mówić coraz częściej, pisarka postanowiła to potwierdzić.

Myślałam, że dłużej uda nam się utrzymać ten związek w tajemnicy. Cóż mam powiedzieć? Zdjęcia nie kłamią, spotykamy się — potwierdziła pisarka.

Od tej pory byliśmy świadkami, jak między tą dwójką rodzi się prawdziwe uczucie. Zakochani razem spędzili czas kwarantanny. Codziennie dostarczali fanom nowe relacje i zdjęcia z tego czasu. Wyglądali na bardzo zakochanych i obydwoje zapewniali, że łączy ich coś szczególnego. Jakiś czas temu w rozmowie z reporterką Jastrząb Post Baron potwierdził nawet, że jest już gotowy na to, by rozmawiać o dzieciach. Niestety dzisiaj jego dziewczyna poinformowała o rozstaniu.

Blanka Lipińska i Baron rozstali się

Dzisiaj stało się coś nieoczekiwanego. Blanka Lipińska po ośmiu miesiącach związku wydała oficjalne oświadczenie, w którym poinformowała, że rozstała się z Baronem. O wszystkim poinformował magazyn Gala.

Tak, kilka dni temu rozstaliśmy się z Aleksandrem. To dla mnie bardzo trudny czas, który na moje szczęście spędzam z bliskimi osobami w pięknym miejscu. Wielka prośba do mediów i fanów, nie róbcie z tego sensacji, dostatecznie dużo jest we mnie bólu, który staram się ukryć. Związek dwóch osób publicznych siłą rzeczy był medialny, mam nadzieję, że rozstanie takie nie będzie. Lubię się dzielić z ludźmi pozytywną energią, natomiast cierpienie chcę przeżywać tylko w otoczeniu przyjaciół. Niech każda osoba, która będzie chciała zabrać głos w tej sprawie (zwłaszcza dziennikarze) przypomni sobie jakie to uczucie, kiedy kończy się związek. Liczę i Alek zapewne również, na odrobinę empatii z Waszej strony. Jest to mój jedyny oficjalny komentarz zarówno dla mediów, jak i dla osób obserwujących mnie w social mediach.

Plotki o kryzysie w ich związku pojawiły się już kilka dni temu, gdy Blanka udała się na wakacje do Egiptu. Niestety tym razem nie towarzyszył jej ukochany Baron. Muzyk na swoim Instastory poinformował wtedy, że każde z nich potrzebuje czasu na realizację swoich pasji.

Zobacz także: Baron opublikował sprytny wpis. Mówi więcej o rozstaniu niż oświadczenie Blanki Lipińskiej


Baron i Blanka Lipińska spędzają razem Wielkanoc

Baron i Blanka Lipińska spędzają razem Wielkanoc

Blanka Lipińska i Baron

Blanka Lipińska i Baron

Blanka Lipińska i Baron

Blanka Lipińska i Baron

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×