Szukaj

Camilla Parker-Bowles to druga księżna Diana! Potraktowała swoją fankę w niesamowity sposób

Księżna Diana i Camilla Parker-Bowles

Księżna Diana i Camilla Parker-Bowles

Książę Karol i Camilla Parker-Bowles są w trasie po Niemczech. Żona następcy brytyjskiego tronu podczas spotkania z fanami zdobyła się na imponujący gest. Dotychczas z takich zachowań słynęła księżna Diana.

Camilla Parker-Bowles przez lata dorobiła się sporego grona fanów nie tylko w Wielkiej Brytanii, ale też za granicą. Ostatnio przekonała się o tym podczas królewskiego tournée po Niemczech, które odwiedziła razem ze swoim mężem, księciem Karolem.

Tradycją już jest, że członkowie rodziny królewskiej podczas swoich oficjalnych wystąpień spotykają się z poddanymi. Nie inaczej było w Lipsku, gdzie ostatnio gościł książę Walii i jego druga żona. Gdy Camilla wyszła do zgromadzonego tłumu skandującego jej imię, jedna z fanek – Tanja – podeszła do niej, uściskała ją za dłoń, a następnie zdobyła się na intymne wyznanie. W odpowiedzi Camilla zdobyła się na gest w stylu księżnej Diany:

Powiedziałam jej, że całe życie marzyłam, by ją spotkać na żywo, pokazałam jej mojego bloga o życiu rodziny królewskiej. Camilla uściskała mnie i powiedziała, że zaprasza do brytyjskiej ambasady na uroczyste spotkanie z nią i księciem Karolem, w którym uczestniczyli przedstawiciele świata mediów. Tak zachowuje się królowa ludzkich serc – wyznała w rozmowie z niemiecką telewizją RTL.

Wielbicielka odwiecznej rywalki księżnej Diany przez długi czas nie mogła uwierzyć w to, co wydarzyło się w sobotnie popołudnie:

Chwilę później Camilla wysłała do mnie uśmiech. Możecie sobie jedynie wyobrazić, jak bardzo byłam podekscytowana i szczęśliwa. Camilla była wspaniała, przedstawiła mnie nawet księciu Karolowi, któremu opowiedziała o moim blogu. Książę Walii powiedział, że mój blog jest „bardzo sympatyczny”, a ja zrobiłam „wiele dobrego” dla niego i jego żony – relacjonuje w swojej wiadomości wysłanej do magazynu „OK!”.

Spodziewaliście się, że obrośnięta złą sławą Camilla ma tak wierną fankę w odległym kraju?

Zobacz: Wstyd! Kompletnie pijana księżna Camilla uderzyła królową Elżbietę II! U Brytyjczyków jest już skreślona!

Zobacz: Poważna kłótnia księcia Karola z Camillą Parker-Bowles. Poszło o księżną Dianę!

Zobacz: Księżna Diana publicznie poniżała Camillę! Nazywała ją bardzo brzydko


Camilla Parker-Bowles i książę Karol w Nieczmech

Camilla Parker-Bowles i książę Karol w Nieczmech

Camilla Parker-Bowles na spotkaniu z niemiecką elitą

Camilla Parker-Bowles na spotkaniu z niemiecką elitą

Książę Karol i księżna Camilla świętowali rocznicę ślubu

Książę Karol i księżna Camilla świętowali rocznicę ślubu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×