Lopez i Affleck po debiucie w Wenecji przeżyli chwile grozy. Artystkę zaatakował natarczywy fan. Aktor był szybszy od ochrony [WIDEO]

Jennifer Lopez i Ben Affleck

Jennifer Lopez i Ben Affleck

Jennifer Lopez i Ben Affleck zadebiutowali w Wenecji jako para, a chwilę później doszło do nieprzyjemnych scen. Nachalny fan próbował zbliżyć się do wokalistki. Aktor zareagował błyskawicznie.

Jennifer Lopez i Ben Affleck od kilku miesięcy znowu są razem. Jeszcze na początku tego roku wokalistka szykowała się do ślubu z Alexem Rodriguezem. Ich plany przerwała pandemia, co okazało się pierwszym krokiem ku rozstaniu. W kolorowej prasie zaczęły pojawiać się pierwsze doniesienia o kryzysie. Narzeczeni długo zaprzeczali plotkom, jednak po serii przykrych doniesień wydali oficjalne oświadczenie o końcu związku. Wygląda na to, że wszystko przebiegło w pokojowej atmosferze.

Zaledwie kilka dni później pojawiły się pierwsze plotki o tym, że artystka i jej dawny narzeczony wrócili do siebie. Z biegiem czasu wszystko zaczęło się potwierdzać dzięki zdjęciom robionym przez paparazzi. Nie szczędzili sobie czułości, ale nie komentowali wielkiego powrotu w mediach. Przypomnijmy, że kilkanaście lat temu Jen i Ben byli jedną z najgorętszych par Hollywood. Rozstali się na kilka chwil przed zaplanowanym ślubem. Teraz ich związek znowu rozgrzewa kolorową prasę.

Ben Affleck obronił Jennifer Lopez przed atakiem natarczywego fana

Jennifer Lopez i Ben Affleck oficjalnie pochwalili się swoją relacją w 52. urodziny artystki. Wtedy właśnie opublikowała ona zdjęcie, na którym namiętnie całuje ukochanego. Od tamtej pory zakochani przestali ukrywać się przed światem. Pierwszy raz na czerwonym dywanie zadebiutowali jako para podczas festiwalu filmowego w Wenecji.  Pojawili się na premierze filmu Ridleya Scotta Ostatni pojedynek, w którym aktor gra jedną z ról. Tego dnia wszystkie aparaty były skierowane tylko na nich.

Dzień później w otoczeniu ochrony pojawili się na lotnisku. Jak donosi magazyn Daily Mail, do gwiazdorskiej pary podbiegł natarczywy fan z aparatem, który próbował zbliżyć się do Jennifer. Zanim jeszcze zareagowała ochrona, Ben w rycerski sposób obronił ukochaną i odepchnął nachalnego mężczyznę. Dopiero później wpadł on w ręce ochroniarzy. Wszystko można zobaczyć na poniższym nagraniu.

Chociaż sytuacja wyglądała groźnie, to wszystko skończyło się dobrze. Jennifer i Ben odeszli z miejsca trzymając się za ręce. Trzeba przyznać, że taki mężczyzna to skarb.


Jennifer Lopez i Ben Affleck w Wenecji

Jennifer Lopez i Ben Affleck w Wenecji

Jennifer Lopez i Ben Affleck w Wenecji

Jennifer Lopez i Ben Affleck w Wenecji

Jennifer Lopez i Ben Affleck w Wenecji

Jennifer Lopez i Ben Affleck w Wenecji

Komentarze

 • Gość pisze:

  Szczerze mówiąc wcale nie wyglada to groźnie, facet z aparatem podszedł za blisko, a Ben go odsunął.
  Spodziewałam się co najmniej ataku wrzeszczącego „I love u Jen” psychofana, a tu po prostu typek chciał zrobić fotę. Reakcja Bena tez flegmatyczna – „a siooo czlowiekuuu” 🙂

 • Gość pisze:

  Taki lajf ci fani nie ma lekko a kazdy jest wolny od dnia narodzin dlatego o współne fotki lepiej zapytac zagorzały fan piłki kto gra jutro mecz ch..j mnie to obchodzi nikt mi za bieganie nie płaci a gdzie pani aga i jej dekolt lepszy od pani igi akurat nie dziwne ale nie o dekolt tu chodzi a kazdy znajdzie swojego księcia i swoją czarownice nawet cyc..ta ola guźik władzy ha ha wow i to tyle

 • Gość pisze:

  Taki lajf ci fani nie ma lekko a kazdy jest wolny od dnia narodzin dlatego o współne fotki lepiej zapytac zagorzały fan piłki kto gra jutro mecz ch..j mnie to obchodzi nikt mi za bieganie nie płaci a gdzie pani aga i jej dekolt lepszy od pani igi akurat nie dziwne ale nie o dekolt tu chodzi a kazdy znajdzie swojego księcia i swoją czarownice nawet cyc..ta ola guźik ha ha wow i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×