NewsyByły Jennifer Lopez przerwał milczenie i skomentował jej zaręczyny. Po tych słowach zapadła głucha cisza...

Były Jennifer Lopez przerwał milczenie i skomentował jej zaręczyny. Po tych słowach zapadła głucha cisza...

Jennifer Lopez, Ben Affleck i Alex Rodriguez
Jennifer Lopez, Ben Affleck i Alex Rodriguez

12.04.2022 22:00, aktual.: 12.04.2022 22:16

Jennifer Lopez to jedna z najpopularniejszych gwiazd. Nie tylko spełnia się ona w aktorstwie, ale również zachwyca swoimi piosenkami miliony fanów na całym globie. Sporo dzieje się u niej prywatnie. Przez lata wiele razy zmieniała partnerów i wdawała się w liczne romanse.

Jej pierwszym mężem był Ojani Noà, z którym rozwiodła się już w latach 90. Następnie była związana z raperem P. Diddym. Zerwała z nim po tym, gdy wdał się on w strzelaninę na ulicach Nowego Jorku. Drugie małżeństwo gwiazdy, z Crisem Juddym, skończyło się równie szybko, jak pierwsze. To krótko po nim, J.Lo weszła w relację z Benem Affleckiem, z którym planowała ślub. Niestety uroczystość odwołano w ostatniej chwili, po burzliwej kłótni.

Załamana Jennifer szybko znalazła nowego towarzysza. W 2004 roku wzięła ślub z piosenkarzem Markiem Anthonym. Również i ten związek nie przetrwał próby czasu. W latach 2017-2021 partnerem gwiazdy był baseballista Alex Rodriguez.

Sportowiec podzielił los swoich poprzedników, zaś J.Lo, ku zdziwieniu milionów fanów, powróciła do Bena. Sceptycy przekonywali, że także i ten związek szybko się zakończy. Tak się jednak nie stało. Ponadto Affleck kilka dni temu oświadczył się swojej ukochanej. Zdjęcia pierścionka zaręczynowego zobaczycie tutaj. Internauci czekali na komentarz w tej sprawie ze strony ostatniego "byłego" piękności. Przypomnijmy, że Rodrigueza mocno zabolało wejście Jennifer w nowy związek. Czy pozwolił sobie przez to na kąśliwości?

Alex Rodriguez o zaręczynach Jennifer Lopez. Co powiedział?

Alex wypowiedział się na ten temat w trakcie komentowania meczu dla telewizji. Towarzysz baseballisty, dziennikarz ESPN 2, nawiązał wówczas do zaręczyn. Mówił:

To świetny czas w sporcie. Mamy nowego mistrza Masters Tournament, rozpoczynają się play-offy NBA, baseball jest w rozkwicie, ludzie się zaręczają. To znaczy, że to szczęśliwy czas na świecie.

Były J.Lo zaśmiał się w tym momencie i odpowiedział:

Szczęście i pokój na świecie są tym, czego szukamy.

Chwilę później zapadła niezręczna cisza. Panowie jednak wkrótce powrócili do wymiany myśli. Spodziewaliście się tak umiarkowanej reakcji temperamentnego Latynosa?

  • Jennifer Lopez i Ben Affleck w Wenecji
  • Jennifer Lopez i Alex Rodriguez
  • Jennifer Lopez i Ben Affleck w Wenecji
  • Mar 23, 2003; Hollywood, CA, USA; Oscars 2003: Actress/singer JENNIFER LOPEZ & fiance actor BEN AFFLECK arriving at the 75th Academy Awards held at the Kodak Theater.
Mandatory Credit: Photo by AMPAS/ZUMA Press/ZUMA Press./OKO NA SWIAT
(©) Copyright 2003 by ZUMA Press
  • Jennifer Lopez i Ben Affleck
  • Jennifer Lopez and Alex Rodriguez at the 91st Annual Academy Awards held at the Hollywood and Highland in Los Angeles, USA on February 24, 2019.
  • Jennifer Lopez i Ben Affleck w Wenecji
  • Jennifer Lopez i Alex Rodriguez - ostatnie wspólne zdjęcia
[1/8] Jennifer Lopez i Ben Affleck w Wenecji
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także