J. Lo i Ben Affleck zadebiutowali na Instagramie. Ich wspólne zdjęcie robi furorę. Jak oni się kochają!

Ben Affleck i Jennifer Lopez

Ben Affleck i Jennifer Lopez

Jennifer Lopez i Ben Affleck pojawili się na zdjęciu, które już podbija sieć. Dopiero teraz widać, jak bardzo się kochają. Internauci są zachwyceni.

Jennifer Lopez i Ben Affleck wiele lat temu tworzyli jedną z gorętszych par w show-biznesie. Chociaż wydawało się, że są dobrze dobranym duetem, na początku 2004 roku ogłosili, że ich drogi się rozeszły.

Plotkuje się, że aktor i piosenkarka w tym roku dali sobie drugą szansę. Podobno tuż po tym, jak Lopez zakończyła swoją relację z Alexem Rodriguezem, zaczęła się ponownie spotykać z Benem Affleckiem. Mówi się, że ich relacja jest na tyle poważna, że już planują swój ślub. Ponoć chcą urządzić spektakularną uroczystość, na którą zaproszą rodzinę i przyjaciół. Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj.

Chociaż plotki na temat związku Lopez i Afflecka z każdym dniem przybierają na sile, sami zainteresowani uparcie milczą na ten temat. Niedawno piosenkarka pojawiła się w programie Today. Nie zabrakło wątków dotyczących jej życia prywatnego. Mimo iż prowadząca zapytała ją o aktualny związek, Jennifer nie odpowiedziała na to pytanie:

Zawsze się cieszę, kiedy cię widzę, Hodo. Piosenka wyszła pięć lat temu. Wierzę, że ta wiadomość o kochaniu się nawzajem, spotykaniu się i miłości nie jest bardziej aktualna niż teraz.

Jennifer Lopez i Ben Affleck zadebiutowali na Instagramie

Jennifer Lopez i Ben Affleck niedawno zadebiutowali na Instagramie. Para pojawiła się na zdjęciu, które zostało dołączone do montażu zdjęć upublicznionego na profilu przyjaciółki piosenkarki, Leah Remini. Wideo powstało z okazji jej urodzin. Wśród przyjaciół solenizantki nie zabrakło J.Lo i jego ukochanego.

Wspomniana fotografia, która pojawia się na nagraniu, jest czarno-biała. Pokazuje gwiazdę, która tuli się do Bena Afflecka. Obok nich stoi Leah, która szeroko uśmiecha się do obiektywu.

Chociaż zdjęcie pojawia się dosłownie przez kilka sekund, oczarowało internautów. Uważają, że Jennifer Lopez i Ben Affleck tworzą świetną parę:

  • Przepiękne jest to ujęcie Jennifer Lopez i Bena Afflecka. Super.
  • Wreszcie Ben i Jenn przestali się ukrywać. To mój ulubiony duet.
  • Uwielbiam patrzeć na takie zdjęcia. Są świetne.

Ciekawe, czy wkrótce pojawi się więcej wspólnych fotografii zakochanych. Z pewnością fani byliby nimi zachwyceni.


Ben Affleck i Jennifer Lopez zadebiutowali na Instagramie

Ben Affleck i Jennifer Lopez zadebiutowali na Instagramie

Jennifer Lopez i Ben Affleck znowu razem

Jennifer Lopez i Ben Affleck znowu razemJun 02, 2003; Los Angeles, CA, USA; Actors JENNIFER LOPEZ as Ricki and BEN AFFLECK as Larry Gigli star the romantic crime comedy 'Gigli' directed by Martin Brest. Mandatory Credit: Photo by Columbia Pictures /ZUMA Press. (©) Copyright 2003 by Courtesy of Columbia Pictures

Jennifer Lopez i Ben Affleck znowu razem

Jennifer Lopez i Ben Affleck znowu razem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×