Ślubne plany J.Lo i Bena Afflecka ujawnione. Tabloid dotarł do szczegółów. A-Rod złapie się za głowę

J.LO - ślub

J.LO - ślub

Jennifer Lopez i Ben Affleck nie zamierzają się ociągać i już planują ślub. Do szczegółowych informacji dotarł tabloid. Alex Rodriguez przeżyje niemały szok.

Jennifer Lopez jeszcze rok temu snuła ślubne plany z Alexem Rodguezem. Obmyślali spektakularną uroczystość, która miała się odbyć we Włoszech. Na przeszkodzie stanęła im pandemia koronawirusa.

Chociaż wydawałoby się, że ślub jest jednie kwestią czasu, narzeczeni na początku roku podjęli decyzję o rozstaniu. W tej sprawie wydali oficjalne oświadczenie, w którym podkreślili, że jest to ich pierwszy i ostatni komentarz na ten temat. Piosenkarka długo nie narzekała na samotność. Na jej drodze stanął były partner, Ben Affleck. Podobno po latach para dała sobie kolejną szansę i nie marnują czasu.

Szczegóły uroczystości pojawiły się w prasie. A-Rod będzie bardzo zdziwiony.

Ślub Jennifer Lopez i Bena Afflecka: szczegóły

Jennifer Lopez podobno się popłakała, gdy Ben Affleck ukląkł i oświadczył się jej w zeszłym miesiącu, podczas zachodu słońca nad ich ​​posiadłością w Miami. Osobie z zewnątrz może się to wydawać, że to zbyt szybko, ale Jen i Ben po prostu wracają do miejsca, w którym przerwali ponad 17 lat temu.

Według doniesień Woman’s Day para planuje wystawny ślub w Miami – ma być to mieszanka oryginalnych pomysłów pary i ich pięciorga dzieci – Violet, Seraphiny, Sama i bliźniaków Maxa i Emme.

Jen chce dziewczynki w grupie druhen, a nawet poprosił byłą żonę Bena, Jennifer Garner o jej błogosławieństwo – mówi bliski przyjaciel – Ben chce, aby chłopcy byli drużbami, a Casey Affleck, jego brat drużbą. Tym razem chodzi o rodzinę i chcą, aby wszyscy zaangażowali się w to – od Marca Anthony, ojca bliźniaków, aby zapewniał muzykę, i taty Jen, aby prowadził ją do ołtarza.

Podczas gdy Miami jest na górze ich listy wśród miejsc na ślub, Jen i Ben nie wykluczają swojego pierwotnego celu – luksusowego kurortu Ritz-Carlton Bacara w Santa Barbara, gdzie mieli urządzić przyjęcie i spędzić noc poślubną w 2003 roku.

To trochę dziwne, jakby zamieniła się panami młodymi po tym, jak była tak blisko poślubienia Alexa Rodrigueza – dodaje przyjaciel – Miała nadzieję, że wyjdzie za mąż w kościele katolickim w Rzymie, ale to po prostu nie jest możliwe podczas pandemii. Ale jej marzeniem jest poślubić Bena w kościele. To dla niej sprawa osobista.

Do tego Jennifer zachowała nawet swoją suknię ślubną sprzed wielu lat, co uważa za znak, że Ben to jej przeznaczenie.

To bardzo wymowne, że ją zatrzymała – komentuje osoba z otoczenia wokalistki –  Oczywiście jakaś jej część wiedziała, że ​​to jeszcze nie koniec. Suknia ślubna jest przestarzała i bardziej pasuje do kogoś młodszego, ale dopasuje ją tak, żeby w końcu mogła ją założyć.

Wtajemniczeni twierdzą, że para chce urządzić wielki ślub ze wszystkimi przyjaciółmi i rodziną:

Jeśli mają to w Miami, są niezliczone rezydencje i osiedla, które będą idealnym miejscem na przyjęcie. Mogą nawet zorganizować tymczasową »strefę zakazu lotów«, aby uniknąć dronów paparazzi. Chcą mieć recepcję w ogrodzie lub nad brzegiem morza. Wszystkie ich najszczęśliwsze wspomnienia z czasu spędzonego razem znajdują się na wschodnim wybrzeżu. Chcą zachować prostotę, ale nie wykluczają tematu głównego. Ben ma obsesję na punkcie krajów latynoamerykańskich i podoba mu się pomysł portorykańskiego ślubu, który jest ukłonem w stronę jej dziedzictwa, ale Jen po prostu chce złożyć przysięgę przed bliskimi.

Jak widać, plany Lopez i Afflecka mają rozmach. Woman’s Day twierdzi, że wiele z nich pokrywa się z pomysłami Alexa, którymi zachwycała się Jennifer. To dopiero cios…


Jennifer Lopez i Ben Affleck - ceremonia wręczenia Oscarów 2003, foto: ONS

Jennifer Lopez i Ben Affleck - ceremonia wręczenia Oscarów 2003, foto: ONS

Jennifer Lopez i Ben Affleck

Jennifer Lopez i Ben Affleck

Jennifer Lopez i Ben Affleck

Jennifer Lopez i Ben Affleck

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×