J.Lo w nowym wywiadzie zmierzyła się z pytaniem o związek z Benem Affleckiem. Takiej reakcji prowadząca się nie spodziewała

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez w nowym wywiadzie zmierzyła się z pytaniem o jej związek z Benem Affleckiem. Prowadząca takiej reakcji się nie spodziewała. Jest nagranie wideo.

Jeszcze w zeszłym roku Jennifer Lopez planowała zostać żoną Alexa Rodrigueza. Chcieli się pobrać we Włoszech, na przeszkodzie stanęła im jednak pandemia koronawirusa. Wspomniany kraj w tamtym czasie był uważany za bardzo niebezpieczny i dlatego urządzenie uroczystości nie wchodziło tam w grę.

Chociaż wydawało się, że ślub narzeczonych odbędzie się lada moment, ci postanowili się rozstać. Wydali oficjalne oświadczenie, w którym przekazali, że ich drogi się rozeszły. Podkreślili, że jest to ich jedyny komentarz w tej sprawie. Piosenkarka długo nie leczyła złamanego serca. Na jej drodze stanął Ben Affleck, z którym zaczęła spędzać czas.

Piosenkarka i aktor w przeszłości byli parą, a nawet snuli ślubne plany. Te wówczas nie doszły do skutku. W styczniu 2004 roku zakochani ogłosili, że zerwali zaręczyny. Czyżby tym razem było inaczej? Plotkuje się, że zakochani próbują nadrobić stracony czas. Mimo iż są parą z krótkim stażem, już planują uroczystość. Chcą urządzić spektakularny ślub, na który zaproszą rodzinę i przyjaciół. Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj.

Jennifer Lopez zapytana o związek z Benem Affleckiem. Jak zareagowała?

Jennifer Lopez pojawiła się we wtorkowym wydaniu programu Today. Towarzyszył jej Lin-Manuel Miranda. Razem promowali reedycję piosenki Love Makes the World Go Round. W rozmowie nie zabrakło wątków związanych z życiem prywatnym piosenkarki. Gospodyni programu Hoda Kotb powiedziała, że zauważyła zmianę w zachowaniu gwiazdy, odkąd ujawniono jej związek z Benem:

Wyglądasz na szczęśliwszą. Słuchaj, muszę ci powiedzieć, że za każdym razem, gdy widzę zdjęcie twoje i Bena, mówię: „Ona wygląda na szczęśliwą”. Czy jesteście szczęśliwi?

Chociaż Jennifer Lopez zapytano o swój aktualny związek, nie odpowiedziała na to pytanie:

Zawsze się cieszę, kiedy cię widzę, Hodo. Piosenka wyszła pięć lat temu. Wierzę, że ta wiadomość o kochaniu się nawzajem, spotykaniu się i miłości nie jest bardziej aktualna niż teraz.

Gospodyni próbowała uzyskać komentarz piosenkarki na temat jej związku z Benem:

Poczekaj, to ja jestem tą osobą, która z tobą rozmawia.

Jennifer Lopez pozostała nieugięta:

Wiem. Możesz do mnie zadzwonić. Masz mój numer!

Nagranie z wywiadu już podbija sieć. Możecie je zobaczyć poniżej.

 


Jennifer Lopez i Ben Affleck

Jennifer Lopez i Ben Affleck

Jennifer Lopez i Ben Affleck

Jennifer Lopez i Ben Affleck

Jennifer Lopez i Ben Affleck znowu razem

Jennifer Lopez i Ben Affleck znowu razem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×