NewsyJennifer Lopez po serii plotek o rozwodzie boleśnie zadrwiła z Bena Afflecka. Zrobiła to publicznie... Jest wideo

Jennifer Lopez po serii plotek o rozwodzie boleśnie zadrwiła z Bena Afflecka. Zrobiła to publicznie... Jest wideo

Jennifer Lopez zadrwiła z Bena Afflecka
Jennifer Lopez zadrwiła z Bena Afflecka
11.02.2023 17:20, aktualizacja: 11.02.2023 23:29

Jennifer Lopez wychowywała się w nowojorskim Bronxie. Jako 17-latka zadebiutowała na dużym ekranie w filmie Moja mała dziewczynka. Potem zaangażowano ją do kolejnych produkcji. Największą sławę przyniosły jej Sposób na teściową, Anakonda, Zatańcz ze mną, Jak urodzić i nie zwariować, Powiedz tak. Drugim zajęciem J.Lo jest muzyka. W jej dyskografii znajduje się osiem dobrze przyjętych albumów.

Amerykanka o latynoskich korzeniach spotykała się z wieloma znanymi osobami. Jej pierwszym mężem był pochodzący z Kuby Ojani Noa. Po rozwodzie z nim zaczęła się spotykać z kontrowersyjnym raperem Sean Combsem. W 2001 roku stanęła na ślubnym kobiercu z tancerzem Crisem Juddem, a w 2004 roku – z wokalistą Markiem Anthonym.

Największe emocje zawsze budziła jej więź z aktorem Benem Affleckiem. Para spotykała się na początku XXI w. i rozstała tuż przed sformalizowaniem związku. Ku zdziwieniu opinii publicznej, drogi byłych kochanków znów skrzyżowały się przed kilkoma laty. W lipcu ubiegłego roku J.Lo i Ben pobrali się w Las Vegas, a później odnowili przysięgę małżeńską w willi aktora w stanie Georgia.

Jennifer Lopez zadrwiła z Bena Afflecka

Na początku tego miesiąca odbyła się gala Grammy 2023. Wśród gości znaleźli się J.Lo i Ben. W pewnym momencie operatorzy kamer nagrali moment nerwowej dyskusji pary, podczas której mąż wyglądał na wyraźnie zniesmaczonego.

Ben Affleck wolałby być gdziekolwiek indziej niż w pierwszym rzędzie na gali Grammy, oglądając Steviego Wondera – skomentował ten widok Matt Wilstein z The Daily Beast.

Materiał wywołał falę spekulacji na temat relacji między zakochanymi. Część fanów zaczęła sugerować, że wkrótce będziemy mieć do czynienia z kolejnym medialnym rozwodem i publicznym praniem brudów... J.Lo chyba nie zdając sobie sprawy z takich nastrojów, zamieściła na Instagramie film, na którym widać Bena ze smutną miną. Podpisała go kpiarsko:

Szczęśliwa twarz mojego męża.

Taki żart jest na miejscu?

  • Jennifer Lopez i Ben Affleck na pokazie Ralpha Laurena
  • Jennifer Lopez i Ben Affleck - drugi ślub
  • Jennifer Lopez i Ben Affleck - ślub
  • Jennifer Lopez zadrwiła z Bena Afflecka
  • Jennifer Lopez i Ben Affleck - Grammy 2023
  • Jennifer Lopez i Ben Affleck - ślub
  • Jennifer Lopez i Ben Affleck - ślub
[1/7] Jennifer Lopez i Ben Affleck na pokazie Ralpha Laurena
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także