Jennifer Lopez i Ben Affleck pierwszy raz razem na salonach. W Wenecji nie szczędzili sobie czułości. I jeszcze ten dekolt…

Jennifer Lopez i Ben Affleck w Wenecji

Jennifer Lopez i Ben Affleck w Wenecji

Jennifer Lopez i Ben Affleck po latach ponownie razem na czerwonym dywanie na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Wenecji. Jak się prezentowali?

Jennifer Lopez i Ben Affleck są obecnie na językach wszystkich, a ich pojawienie się w miejscach publicznych powoduje ogromne emocje. Gwiazdorska para po raz pierwszy związała się w 2002 r., otrzymując nawet pseudonim Bennifer. Popularny aktor oświadczył się piosenkarce po roku znajomości, a 12 września 2003 r. miało się odbyć huczne wesele. Niestety uroczystość ślubna została odwołana zaledwie kilka godzin przed rozpoczęciem. Zakochani zerwali, by odnaleźć się po latach.

W połowie 2021 r. do mediów trafiła informacja, że byli partnerzy zostali przyłapani na wspólnym spacerze. Bardzo szybko pojawiły się domysły, że celebrycka para ponownie się zeszła. Ku uciesze fanów Jennifer Lopez bardzo szybko potwierdziła te doniesienia. Obecnie są nierozłączni, więc nie można się dziwić, że J.Lo przyleciała z Benem do Wenecji na festiwal filmowy. Tam po raz pierwszy po latach pojawili się razem na czerwonym dywanie.

Jennifer Lopez i Ben Affleck razem w Wenecji. Jak wyglądali na czerwonym dywanie?

Jennifer Lopez i Ben Affleck przylecieli do Wenecji na premierę filmu Ridleya Scotta Ostatni pojedynek, w którym aktor gra jedną z ról. To dramat historyczny na podstawie książki Erica Jagera. Oś fabuły stanowi spór między księciem Jeanem de Carrougesem — Matt Damon i giermkiem Jakiem Le Grisem — Adam Driver. Tłem jest w XIV-wieczna Francja. Książę oskarża giermka o gwałt na żonie Margerite de Carrouges. Rycerz zwraca się do króla o zezwolenie na pojedynek sądowy, aby udowodnić winę rywala i oczyścić ukochaną z podejrzeń o krzywoprzysięstwo. Tę romantyczną historię promują J.Lo i Ben – sami będąc pod ostrzałem fotoreporterów, bo festiwal, to ich pierwsze oficjalne wyjście razem po reaktywacji związku.

Media obiegły zdjęcia pary zakochanych z czerwonego dywanu. Wokalistka podkreśliła swoją niesamowitą figurę białą obcisłą sukienką z głębokim dekoltem Georges Hobeika Couture. Sięgnęła też po biżuterię Cartier, a także srebrne sandałki na wysokim obcasie i małą torebkę. Affleck wybrał elegancki garnitur. Wyglądali jak milion dolarów. Jeśli ktoś miał wątpliwości, że powinni jeszcze raz spróbować i dać szansę miłości, wystarczy, że zerknie na ich zdjęcia, a się ich pozbędzie.

Fani pary są zachwyceni, a Ben i Jennifer wyglądają na bardzo szczęśliwych.

Nie zabrakło między nimi sporej dawki czułości.

Zobaczcie na wideo poniżej, jak oni na siebie patrzą.


Jennifer Lopez i Ben Affleck w Wenecji

Jennifer Lopez i Ben Affleck w Wenecji

Jennifer Lopez i Ben Affleck w Wenecji

Jennifer Lopez i Ben Affleck w Wenecji

Jennifer Lopez i Ben Affleck w Wenecji

Jennifer Lopez i Ben Affleck w Wenecji

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×