Szukaj

Beata Tadla spędza kwarantannę pod jednym dachem z synem chorym na koronawirusa. Znalazła proste rozwiązanie, by się nie zarazić

Beata Tadla i jej syn

Beata Tadla i jej syn

Beata Tadla jest na kwarantannie. Jej syn, Jan Kietliński, ma koronawirusa. Czy nadal mieszkają razem? Dziennikarka w rozmowie z Super Expressem opowiedziała o szczegółach.

Jan Kietliński, syn popularnej prezenterki telewizyjnej i radiowej Beaty Tadli, kilka dni temu poinformował, że ma koronawirusa. Gdy obudził się z objawami przeziębienia, był zaniepokojony faktem, że infekcja pojawiła się tak nagle. Jak zdradził na Instagramie, kiedy udał się do przychodni, nie został mile potraktowany. O szczegółach opowiedział na Instagramie.

Gdy okazało się, że Jan ma koronawirusa, test zrobiono także jego mamie, Beacie. W przeciwieństwie do syna wynik okazał się jednak negatywny, o czym gwiazda poinformowała swoich fanów w social mediach:

Wynik negatywny. Ufff… Tak czy siak kwarantanna obowiązuje. Programy robię online z domu. Synek czuje się coraz lepiej. Dajemy radę;)

Beata Tadla o kwarantannie syna. Czy się widują?

Beata i Jan, chociaż mieszkają w jednym domu, spędzają kwarantannę oddzielnie, o czym dziennikarka opowiedziała w rozmowie z Super Expressem. Podczas gdy jego mama zajmuje parter, Kietliński przebywa na poddaszu.

Nie oznacza to jednak, że Tadla nie opiekuje się synem. Stara się o niego troszczyć na odległość. Przygotowuje mu posiłki, które zostawia przed drzwiami:

Jesteśmy zupełnie odizolowani. Janek ma swoje poddasze, nie mamy ze sobą kontaktu osobistego. Wygląda to tak, że jedzenie zostawiam mu pod drzwiami — tłumaczy dziennikarka w rozmowie z tabloidem.

Po dziesięciu dniach gwiazda i jej syn zakończą izolację. Oboje przejdą jeszcze dodatkowe testy, które wykażą, czy udało się Jankowi pokonać koronawirusa.

Warto dodać, że Jan Kietliński to owoc związku dziennikarki i Radosława Kietlińskiego. Małżeństwo pary co prawda zakończyło się w 2014 roku, jednak oboje zgodnie dzielą się zobowiązaniami rodzicielskimi.


Beata Tadla z synem

Beata Tadla z synem

Beata Tadla - gwiazdy głosują w II turze wyborów prezydenckich 2020

Beata Tadla - gwiazdy głosują w II turze wyborów prezydenckich 2020

Beata Tadla w czarnej sukni na imprezie Kryształowe Zwierciadła

Beata Tadla w czarnej sukni na imprezie Kryształowe Zwierciadła

Dodaj komentarz

  • Gość pisze:

    Kwarantanna zdrowego z chorym. Gratuluje glupoty… ale nie Pani Beacie, tylko calemu swiatowi, gdzie taka glupote kaza uprawiac…

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×