Basia Kurdej-Szatan chwali się nowymi kontraktami. Rozstanie z „M jak miłość”, to nic przy tym, co teraz będzie robić

Barbara Kurdej-Szatan wystąpi w popularnym show Polsatu

Barbara Kurdej-Szatan wystąpi w popularnym show Polsatu

Barbara Kurdej-Szatan udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o zawodowych planach. Już niedługo pojawi się w nowych projektach. Zdradziła też, czy po aferze z wpisem na Instagramie na kimś się zawiodła. 

Barbara Kurdej-Szatan ma za sobą niezwykle trudne tygodnie. Gwiazda jest bardzo aktywna w social mediach i nie raz zabierała głos w najbardziej kontrowersyjnych tematach. Ostatnio jednak nieco poniosły ją emocje i w wulgarny sposób wypowiedziała się na temat pracy Straży Granicznej. Pociągnęło to za sobą szereg bardzo poważnych dla aktorki konsekwencji. Najpierw sporą burzę w sieci rozpętali fani, później firma Play stanowczo odcięła się od języka pełnego wulgaryzmów. Następnie poinformowano, że wpisem zainteresowała się prokuratura.

Kolejna wiadomość była naprawdę krzywdząca dla jej fanów. Okazało się, że gwiazda znika z serialu M jak Miłość. Ostatni odcinek z jej udziałem wyemitowano 6 grudnia. Pracę w telenoweli stracił również jej mąż Rafał. Ulubienica Polaków na jakiś czas usunęła się w cień. Przeprosiła także za swój przepełniony emocjami wpis i po kilku tygodniach zaczyna wracać do show-biznesu.

Barbara Kurdej-Szatan zdradza plany na przyszłość

Sprawa wpisu Basi wywołała spory ferment wśród fanów i gwiazd show-biznesu. Otrzymała ona tyle samo wsparcie, co słów krytyki. Ostatnio do jej zachowania odniósł się także Kuba Wojewódzki, który stanął w jej obronie.

To, co spotkało moją serdeczną przyjaciółkę Basię Kurdej-Szatan… Mogę to powiedzieć śmiało: poniosło ją, bo pomieszały jej się sfery prywatne i publiczne, ale jak przyznasz, że to, co ją spotkało… Nie wiem, czy wiesz, najpierw wyrzucili ją z „M jak miłość”, później jej faceta z „M jak miłość” – powiedział Kuba.

Basia pomimo całego zamieszania dalej robi swoje, a wczoraj pojawiła się nawet na salonach. Zawitała na premierę książki, gdzie wszystkie aparaty skierowane były tylko na nią. Prezentowała się znakomicie i zdecydowała się też udzielić krótkiego wywiadu portalowi Pomponik. Wymijająco odpowiedziała jednak na pytanie dotyczące tego, czy została sprawiedliwie osądzana przez innych.

Nie będę oceniać innych ani tego, jak kto mnie osądzał. Każdy chyba wie, czy jest nieskazitelny, czy nie – mówiła.

Podkreśliła również, że otrzymała ogrom wsparcia od rodziny i znajomych i absolutnie nikt się od niej nie odwrócił. Opowiedziała także o planach zawodowych. Chociaż straciła pracę w telenoweli TVP, to ma dla fanów kilka niespodzianek. Regularnie można ją oglądać na deskach teatru, ale to nie wszystko, czym zaskoczy widzów.

Przede mną nowe spektakle i to nie będzie tylko jeden spektakl, a kilka. Będzie też emisja programu, który kręciłam w wakacje, będzie film ze mną w roli głównej- zdradza.

Wygląda na to, że fani Basi mogą być spokojni. Gwiazda nadal ma mnóstwo nowych projektów i nie załamała się po utracie pracy w TVP.


Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan - życzenia imieninowe

Barbara Kurdej-Szatan - życzenia imieninowe

Komentarze

 • Gość Krzysiek pisze:

  Nie wytrzymały kobiecie nerwy popieram ja w100% żeby do ludzi potrzebujących nie dopuścić lekarzy pomocy w postaci gorącego posiłku jakim zwyrodnialcem trzeba byc żeby ludzi traktować jak bydło !!!? Nie tego uczył Jezus !
  Dla PiS bolszewików ci ludzie się nie liczą uważacie się za katolików sami jesteście bydlakami!
  Na granicy dajecie marznąć umierać z głodu wielcy katolicy …
  A 24 grudnia dostawicie nakrycie dla zbłąkanego wędrowca ???
  Pseudo katolicy!!!

 • Maria pisze:

  Przecież to nie nasz rząd wysłał tych ludzi na granicę, tylko Łukaszenka z Putinem! To im powinno się oberwać!

 • Gośćanka pisze:

  Ona jest 0!!!!!!!!

 • Małgorzata pisze:

  Kolejna „święta krowa” po Najsztubie, Cimoszewiczu, Kraśko, Kozidrak. Ile jeszcze? Są granice srania we własne gniazdo!!!

  • Zyrafa180 pisze:

   Kto z Was jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień.

  • Gość pisze:

   Dokładnie a zdanie o takich osobach pozostaje niezmienne .A teraz musi robić piękną minę do złej gry ale prawdziwi patrioci nigdy jej tego nie zapomną

  • Gość pisze:

   Do żyrafy. Jezeli nikt nie jest bez winy to po co prawo, sądy, policja… Niech zapanuje chaos i każdy będzie mógł robić co chce. Kto twardy przeżyje, a słabi czy bardziej sympatyczni wygodną. Może nie będzie lepiej, ale z pewnością taniej

 • Ttt pisze:

  Wspiera ją człowiek który podcieral się Polską flagą. Z chęcią przygarnie ją jakaś anty Polska telewizja.

  • Gość pisze:

   Odczepcie się od tej dziewczyny nie macie nikogo bliższego.Zajmijcie się sobą bo nie jesteście święci.