Kuba Wojewódzki stanął w obronie Basi Kurdej-Szatan. Skomentował jej zwolnienie z TVP: „To, co spotkało moją serdeczną przyjaciółkę…”

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki postanowił stanąć w obronie Barbary Kurdej-Szatan. Dziennikarz odniósł się do jej wpisu i zwolnienia z Telewizji Publicznej. Jak ją nazwał?

Kuba Wojewódzki to jeden z najbardziej znanych dziennikarzy w kraju. Od dwóch dekad prowadzi swój autorski talk-show, gdzie zaprasza gości z show-biznesu. Znany on jest z tego, że nie boi się głośno mówić tego, co myśli i zadaje nawet najbardziej niewygodne pytania. Nie ukrywa też poglądów politycznych, a wiele gwiazd obawia się przyjąć jego zaproszenia w obawie przed gradem pytań. Dziennikarz nie boi się bowiem żadnych kontrowersyjnych tematów, a tabu dla niego nie istnieje.

W jego show gościła wiosną między innymi Barbara Kurdej-Szatan, która w rozmowie z dziennikarzem przyznała, że jest nieco impulsywna.

Ja chyba zawsze byłam dość impulsywna. Czasem niestety nie panuję nad sobą. (…) Nie boję się tego, co będzie w przyszłości, jeśli żyję w zgodzie ze sobą – mówiła u Kuby.

Kilka miesięcy później impulsywność i emocje dały o sobie znać, gdy aktorka skomentowała w wulgarny sposób nagranie z granicy polsko-białoruskiej, na którym pokazywano, jak Straż Graniczna traktuje migrantów.

Kuba Wojewódzki broni Barbary Kurdej-Szatan

Po emocjonalnym wpisie Basi w sieci aż zawrzało. Wokół niej rozpętała się prawdziwa burza, a gwiazda przeszłą kryzys wizerunkowy. Wielu fanów się od niej odwróciło, a ona sama na jakiś czas usunęła się w cień. Po kilku dniach postanowiła przeprosić za wulgarny język i przeprosiła też samą Straż Graniczną. Niestety wpis, który pojawił się na jej Instagramie miał przykre konsekwencje. Sprawą zajęła się prokuratura, a aktorka została zwolniona z serialu M jak Miłość, o czym poinformował sam przez TVP- Jacek Kurski. Kilka tygodni po żonie z pracą w telenoweli pożegnał się także jej mąż Rafał Szatan, który wcielał się tam w postać jej znajomego i muzyka.

Basia po całym tym zamieszaniu otrzymała ogrom wsparcia od przyjaciół z show-biznesu. Jedną z osób, która wyraża się o niej w ciepłym tonie, jest Kuba Wojewódzki. Dziennikarz w Hejtparku, który prowadzi Krzysztof Stanowski, odniósł się do obecnej sytuacji aktorki. Nazwał ją swoją przyjaciółką.

To, co spotkało moją serdeczną przyjaciółkę Basię Kurdej-Szatan… Mogę to powiedzieć śmiało: poniosło ją, bo pomieszały jej się sfery prywatne i publiczne, ale jak przyznasz, że to, co ją spotkało… Nie wiem, czy wiesz, najpierw wyrzucili ją z „M jak miłość”, później jej faceta z „M jak miłość” – powiedział Kuba.

Chociaż prowadzący rozmowę miał nieco inne zdanie w tym temacie, to nie udało mu się przekonać do niego Kuby, który wyraźnie okazał Basi wsparcie. Wiedzieliście, że dziennikarz i aktorka się przyjaźnią? Tutaj możecie posłuchać całej rozmowy.


Katarzyna Kurdej-Mania i Barbara Kurdej-Szatan u Kuby Wojewódzkiego

Katarzyna Kurdej-Mania i Barbara Kurdej-Szatan u Kuby Wojewódzkiego

Basia Kurdej-Szatan i Tomasz Organek u Kuby Wojewódzkiego
Barbara Kurdej-Szatan, Kuba Wojewódzki i Tomasz Organek

Barbara Kurdej-Szatan, Kuba Wojewódzki i Tomasz Organek

Komentarze

 • Gość pisze:

  Fajne z kuby strony ze wstawil sie za Barbara kurdej Szatan. Ona nic zlego nie zrobila zareagowala bardzo wrazliwie na temat uchodzcow. Ma dobre serce i kuba to rowniesz zauwarzyl.

 • Gość pisze:

  Tyle pieniędzy zarabiają w tej telewizji a nic nie robią głupoty pokazują co to za filmy tureckie ładniejsze jeszcze obrażają Polskę

 • Gośaniać pisze:

  Teraz tą cala szafka będzie jej bronić. Ma tv tak jak oni chce przecież są lepsi wiedza jak głosować A my nic nie wiemy . Obraziła ludzi którzy mają bronić granic jak tak chce pomagać niech idzie do wolontariatu pomagać czemu tego nie zrobi

 • Gość pisze:

  Przyjdzie pora to i jego wydymają obrońca się znalazl

 • Gość pisze:

  Kupa powiatowy….ten sam resortowy sorcik…

 • Gość pisze:

  Baśka zaliczyła wszystkich cebrów samców, bronią ją zaciekłe bo lubi ten sport

 • Gość pisze:

  Bardzo źle zrobiła. Teraz przeprosiła i niech przeczeka bo zasłużyła na to co ją spotkało. Trzeba ważyć słowa, które wrzuca się do sieci. Ale widocznie szkoda kasy, która się uszczupliła. Inni mają dużo mniej i sobie muszą radzić. Czytają to żony i matki policjantów i żołnierzy, którzy służą na granicy. Trzeba widzieć dwie strony medalu i nie uważać się za wyrocznię. Trochę pokory ale nadmiar pieniędzy poprostu niektórym szkodzi, zwykle tym, którym się nie należy albo łatwo im przyszedł. Nie oceniam jak jest w tym przypadku.

 • Gość pisze:

  Włączysz TVP nadawaja na TVN i odwrotnie wszystkich do jednego wora

 • Gość pisze:

  Nie jest tajemnicą że wojewoda puka Barbarę w kakao

 • Gość iga pisze:

  Znalazł się najmądrzejszy pod Słońcem. Pusta ona ,pusty on,to taka durna para..

 • Gość iga pisze:

  Bardzo dobrze,że ją wyrzucili. Pustak z plebsu. Ci popierający ją ,też mają braki w ilości szarych komórek. Wtórny debilizm.

 • Gość pisze:

  No i dobrze jej tak. Nie lubie rej szatan. Prawdziwa zaeozumiala blindynka.

 • M. Falubaz pisze:

  Życzę tej pani dużo zdrowia. Ale również życzę jej żeby kiedyś jej syn zaczął pracować w służbie mundurowej i znalazła się taka baba która będzie na niego pluła. To skandal tak mówić o polskim zawodzie mundurowym. Za takie słowa trzeba odpowiedzieć.

  • Goś Katarzyna pisze:

   Skandalem jest, ze sluzby mundurowe traktuja ludzi, jak zwierzeta, albo jeszcze gorzej.Nikt im nie kaze trzymac dzieci w lesie. Gdyby okazywali ludzkie uczucia, nie byliby takich wpisow, jak pani Basi.

 • Gosc pisze:

  A gdzie mój komentarz? Nikogo nie obraziłam, a pokazanie głupoty to obrazanie

 • Gosc pisze:

  Jakie to żenujące, towarzystwo celebryckiej adoracji. Szatan powinna brać przykład z Wojewódzkiego i wyciągnąć wnioski. Czy to zrobi? Wątpię. Nadużywanie alkoholu ma zgubne skutki, a za swoje zachowanie i czyny odpowiadamy. Zapamięta i nie wychyli się przed szereg. bo kara pieniężna jest najlepsza kara.

 • Gość pisze:

  Wojewódzki i Kurdej-Szatan dwa puste bębny. Mogą sobie rękę podać.

 • Pretender pisze:

  A wyżej na fotce Krasko , owa Basia , Kubuś …. ten beż prawka pół roku śmiga ta pluje na żołnierzy a tym pajacuj szkoda pisać

 • Gośćcccc pisze:

  A podobno on jest Kiedy się przyzna publicznie To teraz takie modne

 • Nick pisze:

  Autorytet moralny się odezwał ……..

 • Matka pisze:

  Taki wulgarne słowa w ustach kobiety i matki to dno. Takie słownictwo pasuje do półświatka. Co powiesz babo jak twój syn zechce zostać żołnierzem czy policjantem, jakie o nim będziesz miała zdanie. Dno, dno, sięgnęłaś bruku.

  • Gość pisze:

   Durna babo. Bardzo dobrze powiedziała. Mordercy i wredne szuje razem z niedorozwiniety kaczorem i kurskim. Ich trzeba najpierw zastrzelić. Trzymaj się Basia. Jesteśmy z tobą.
   B

  • Popierający basie pisze:

   Bo to mordercy . Szczera prawda . Tak samo jak głupi kaczor i kurski. Niech ich zastrzelony. To będzie jakiś chociaż pożytek z tych morderców. Trzymaj się Basia.

  • Gość pisze:

   Zgadzam się…

 • Gość pisze:

  Nie rozumiem jak po tym co zrobiła Pani Kurde-Szatan, jest tak chętnie wspierana przez innych celebrytow! Jeśli nie sznujemy własnych obywateli, a tym bardziej plujemy na polski mundur, to jak mamy być wyrozumiali dla w/w Pani. Powinna się schować i ponosić w samotności konsekwencje swojego zachowania, a nie chodzić na siłę po wszystkich celebrytach i się tłumaczyć, bo na jej zachowanie nie ma wytłumaczenia, po prostu wstyd!!!!

 • Marcin pisze:

  Dajcie już spokój Pani Basi ileż można o tym pisać, po co się nakręcacie i nie potrzebnie nakręcacie durnych hejterow, którzy dodają hamaków i prostackie komentarze.

  • Gość raczej nie częsty pisze:

   Sama się nakręca nie wytrzymuje, musi być w kręgu zainteresowania.

 • Gość Ewellina pisze:

  Hej gdzie mój wpis??????